Skocz do zawartości

WIP 2D: Sailing in...


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

leander: racja racja, to wlasciwie konczenie tamtego starego statku, teraz sie po prostu odezwaly te osoby co to chcialy :) ten pion faktycznie psuje kompozycje, mialem najpierw mocny skos tam, potem cos mnie podkusilo, teraz juz wiem, ze to byl blad...

 

OmeN2501: Arka podswiadomie mogla byc inspiracja, bo lubie te Mime'a artworki, ale bezposrednia inspiracja byla inna =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie ciekawie. Jak jeszce jakies elementy bys dodawał to Fajnie by mogł wygladac mały(w stounku do arki) człowieczek patrzacy zbrzegu, albo z łodki na nia.... Extra arka. fajne wrazenie- finał mysle ze tez ciekawy bedzie. BAw sie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten startowy jest fajnie zacieniowany

http://www.pixelize.pl/mantraz/stateczek.jpg

 

a przod dzioba moze siakis taki zagiety inaczej .a nei prosty

http://www.isover.pl/_files/Image/Ciekawe%20zastosowania/statek.jpg

http://www.marinelog.com/IMAGESMMVII/Normand-Seven.jpg

 

to mozna by przyciac.http://www.pixelize.pl/mantraz/s1.jpg bo przestrzenie jest lepszy niz ten zerowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zdecydowanie poprzednia wersja lepsza, można tam by coś ciekawego wepchnąć w lewą stronę kadru i tam ewentualnie poszerzyć bo na tym drugim ujęciu już statek i łudki się gubią ;] dobrze kombinujesz z jakimś takim dźwigiem stoczniowym, ja bym jakiś taki dodał do pierwszej wersji. Szykuje się super praca, pozdrawiam i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle nowy tankowiec jest ciekawszy. Zastanawiam sie czy kadr i format bardziej do statku nie mozna by dopasowac zeby statek znow był poteżny. W wersji pierwszej (stateczek.jpg) "rytm" tworzony przez te pale i zagiecia statku daje fajne wrazenie kompozycyjne .teraz dodane platformy troche (rytm) tłumia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz)rum: odszedlem od poprzedniej, bo nie podobal mi sie design statku, byl zbyt banalny, a ja chce fajnego molocha i niekoniecznie realistycznego...

dzordz: tak, te pale (maszty) to byl dobry pomysl, wroce do nich i sprawdze jak to teraz sie komponuje

thx: thx :)

Lace: hmm, przyprawiasz mnie o bol glowy, nie lubie miec zbyt duzego wyboru, ale tak to jest jak sie przemalowuje kawalki sprzed kilku miesiecy (jest latwiej zaczac od zera i ustawiac sobie kompozycje niz przemalowywac stara), w kazdym razie moze jeszcze zrobie jakies konkretne koncepciki, bo lepiej wystartowac z dobrej kompozycji niz potem sie meczyc...

 

tutaj troche brushowej roboty na tym starym:

 

s5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siegmar: duzo podobnych glosow, wiec pewnie wroce jeszcze do poprzedniej wersji

maronski: co do tej wersji co mielismy razem robic...to ja jestem caly czas otwarty :) wiem, zes zajety, ale moze...moglibysmy wrecz zrobic to razem, a ja bym porzucil te wersje co teraz robie, bo nie do konca jestem przekonany, jak cos to pisz na privie. pozdrowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kilka dni to zostawilem, wracam z nowym pomyslem, przez te kilka dni zastanawialem sie jak zamknac to w sensowna kompozycje...

 

ver1.jpg

 

hehe, mimo, ze finalnie nie korzystalem z referencji to jednak usilowalem cos znalezc i taka ciekawostka, ze natrafilem na foto, ktore kiedys Ortheza zdaje sie speedpaintowal: http://www.reefpirates.com/corsair.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymko, laceanioł, maroniusz, dzordz, omenski, janq: dzieki dzieki, wiem juz czego sie trzymac =)

siegmar: niestety czas dziele miedzy prace magisterska, joba a inne projekty, wiec ciezko powiedziec kiedy nastepny up, ale poniewaz teraz zaczyna sie robic przyjemnie to pewnie i chetniej znajde czas =) ciesze sie, ze mi kibicujesz, dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maronski: ja mam lepszy gust niz Ty - pamietaj o tym ;))) a na powaznie: no to gostek do odstrzalu raczej...

OmeN: no sam sie juz z tego smieje, takie juz zycie. niestety terminy gonia i pasowaloby to w tym tygodniu dociagnac do konca, a tu co nie zrobie to krok w bok. mysle, ze po prostu usiade raz na nocke i dociagne za jednym razem, a potem sie zobaczy, bo takie dostarczanie Wam stepsow co chwila moze byc dla mojej kondycji psychicznej niebezpieczne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fju fju czemu mnie tu jeszcze nie było

jest bardzo nastrojowo, co prawda nie wiem ocb w pracy ale kompozycyjnie mi sie widzi

Zostawiłbym niedomówiony samolot na 1 planie i akcje skupił gdzies dalej odrobine ponizej najjasniejszej czesci pracy. Aha akcja mysle mniej holiłódzka ( bez tych fajerwerków)

bo psuje ten specyficzny spokój i monumentalizm z 1 wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo... dobre to!

nie wiem do czego ma być ta dymna smuga po prawej, ale faktycznie dla kompozycji chyba by się tam coś przydało.

gostek powinien być w innej pozie i odrobinę mniejszy. Ale jakieś życie by się przydało, więc nie rezygnuj raczej z niego. Może kilku złomiarzy?

Statek i lewa połowa obrazka bomba.

Czuję tylko, że wraz z detalem obraz będzie tracił na sile wyrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności