Skocz do zawartości

[Porachunki] Rycerz vs smok


Tomala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jonasz_Real dzięki za pomysły :) Mi się ta blond z niebieskimi oczami podoba ;) Zainstaluję sobie jakieś studio wizażu i tam pokombinuję ;) A najlepszy hit będzie jak dziewczyna będzie odwrócona tyłem do patrzącego w finalnym renderze ;)

Krzys!3k, -hpx- dzięki :)

Ania dzięki nie wiedziałem że można przenosić samemu wątki, myślałem że tylko moderatorzy mogą.

 

Ostatnio miałem bardzo mało czasu dlatego nic nie wrzucałem ale teraz mam gorszy problem. Otóż szukam jakiegoś zamiennika dla photoshopa, sprawdzałem już pixela, paintera, i gimpa ten ostatni chyba najlepszy ale w nim mój tablet nie działa może ktoś wie czy to normalne? A może jest inny zamiennik photoshopa o którym nie wspomniałem taki najbardziej do niego podobny?

 

Mały upik, na razie fryzury nie ruszałem, wszystkie textury to wip:

a69afa297a10bf92.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki SoAD, te ręce są zgięte w łokciach do przodu dlatego mogą się wydawać krótkie na tym renderze.

2a15383f894757a8.jpg

Wszystkie proporcje brałem z bipeda i wydawało się być dobrze ale teraz jak tak patrzę to chyba rzeczywiście powinienem je trochę wydłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzeczywiście zapomniałem już o tym wątku ale jak Ania karze to trzeba kończyć :D Ostatnio jak pracuję na budowie to mało mam czasu na grafikę a jak już coś robię to przeglądam forum mam nadzieje że jednak jakoś uda się coś z tego wykrzesać.

Trybal, ciastuch dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności