Skocz do zawartości

SCENA 3D: pałac


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to wstępny etap prac, tak jak napisał Aragorn wiecej pracy mniej obrazkow. I jak juz dajesz updetae postaraj sie zeby bylo jak najweicej widac, ten czarny z zielonym strasznie psuja to imho, zrob biale tlo np. i niebieskawy kolor obiektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh jak masz tylko dwa zdjecia! Podawalem linki ;)

 

to jest do google - 111 wynikow:

 

http://www.google.pl/search?q=Petit+Trianon+Versaille&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl&btnG=Szukaj+z+Google&lr=

 

Jesli chcesz rzeczywiscie robic zgodnie z referencjami to przesadziles z ta kolumnada.

Kolumny sa tylko doklejone do fasady bez takiego dachu jak u ciebie.

Oczywiscie mozesz robic wg wlasnego uznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot :) wszytko bomba, ale wiesz.. te kolumny, to tak z tego co pamietam z taka glowica to byly doryckie, a one mialy wiecej zlobien tak chyba z 32, ale nie dam sobie reki obciac. w kazdym razie wiec niz Ty dales. Jak robiles to z tutka \"kolumna ze splajnow\" to przy 32 czy tam 24 zlobkach czeka Cie niezle wyginanie:(

powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel: kolumny zrobilem z tutka:) ja mam 9 zlobien (chyba o to chodzi) tych dziur (wglebien) a jak ty mowisz ze ma miec 32 czy 24 to komp mi wysiadzie:):)

a jak ci chodzi o podstawe (to na dole kolumny) to ja mam zamiar ta kolumne poprawic aby dol byl bardziej szczegolowy

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie ma co przesadzać i tak tego nie będzie widać a myślę, że to da się teksturą załatwić.

 

A w prównaniu z tym co pokazałeś na początku to jest to już kawał dobrej roboty w dobrą stronę. Tylko tak dalej, a będzie świetny pałacyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o tym tutku pisalem.

Faktycznie jest efekt. ale jest tez niemilosierna siatka...

Nie zgodze sie z wami ze to jest nieistotne.

prosze bardzo:

kolumna.jpg

(nie zwracajcie uwagi na dolna czesc kolumny)

jest roznica, zgadza sie?

przeciez bympem tego nie zalatwisz:(

noo chyba ze bedziesz dawal takie zblizenia obiektu

powodzenia z texturwaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku czepiasz sie Saygon, najwyzej zmieni topica na scena i bedzie gitara, sadze ze on sam teraz jeszcze nie wie jak to ma wygladac ostatecznie. Ja bym jeszcze dal jakis podjazd i stary samochod, ale i tak nawet jak widzialem ze tak jest z tym walcem z przodu, nie mam do niego przekonania, po prostu mi nie lezy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle... widać niesamowity postęp...

nie czytałem co prawda wszystkich wypowiedzi... ale wygląda na to że ostatnie modele są twojego autorstwa - nielocie... a pomiędzy nimi a pierwszymi jest PRZEPAŚĆ... grztuluję postępów...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności