Skocz do zawartości

Scena 3D: Devasted Building II


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

perspektywa poległa

 

nie umiem rysować, ale...

vanishing point Ci uciekł z horyzontu :) - na obrazku czerwone linie powinny przecinać się na zoltej, tak jak przecinają się zielone, a wyszły jak widać)

 

nawet jak na speeda kiepsko (jestes spokojnie w stanie zrobic to duzo lepiej, widzac inne twoje prace)

 

bladwk7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieki za komenty! Doceniam.

 

Master Kiełbaster: co do perspektywy to chyba racja, ale tylko troche:P

 

piksar: jaki tam rozped, poprostu teraz chcialem porobic cos z compostingiem aby miec choc troche doswiadczenia.

 

Loki: Wow! Jestes w tym dobry: masz racje.

 

Ania: wielkosc pasuje idealnie! Robilem to bowiem na zdjeciu przedstawaijacym ten budyneczek, mozesz wierzyc.

 

SUPER_OkO: jak wyzej, jesli nie pasuje to trzeba go zburzyc:)

 

-hpx-: to byla przymiarka do wiekszego "projektu", ktory wlasnie daje na forum. Chcialem zobaczyc czy sie da cos takiego zrobic.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla przymiarka do wiekszego "projektu", ktory wlasnie daje na forum. Chcialem zobaczyc czy sie da cos takiego zrobic.

to do dzialu rendery testowe trzba bylo dac bo taka masowka tylko obniza jakosc tego dzialu.

 

a tak w ogole to slabo.

nie wiem gdzie ty takie okapy widziales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moderatorzy moga skasowac ale nie w tym rzecz, z tego co wiem to jest galeria i pasowaloby wrzucac pracki ktore cos soba reprezentuja artystycznie albo technicznie a to co wrzuciles nie ma nic wspolnego ze sztuka a jesli chodzi o poziom techniczny to max 30 min. na wykonanie nie wposminajac o niedorobkach.

to samo sie tyczy twojego drugiego podobnego watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erm mozna powiedziec ze sie czepiam, ale akurat nie chce mi sie nic robic (taki wieczór nudny mam) wiec siedze na forum i knuje :)

 

zgadzam sie z Anią, ze rozmiar tej szopy tez nie bardzo (a nawet bardzo nie bardzo)

 

Jesli chcesz ją tam wstawić, (zakładając ze chcesz skorzystac z tego samego punktu zbiegu co ma dom, jesli nie to rysunek troche sie zmieni) to albo powinna stac znacznie blizej tego domu, albo byc znacznie wieksza (co pokazuje rysunek)

rozrysowanieyi4.jpg

warto sobie wczesniej rozrysowac to co sie chce wymodelować (w wypadku takiego modelowania na zdjęciu istniejącym to imo konieczność, no i oczywiscie odpowiednie ustawienie kamery maksowej (powinna sie zgadzac jak najdokladniej z tą którą robiłeś zdjęcie)

 

 

 

 

Sory za oftopa :)

(uliczkę z mojego podpisu tez tak rozrysowywałem, co ułatwiło znacznie modelowanie)

jak napisałem w poprzednim poscie, nie umiem rysować (tzn nie chodziłem na żadem kurs, itp) wiec ten bazgroł powyżej nie koniecznie jest idealny :) ale jesli zapytasz kogos kto potrafi rysowac i kreślic, to na pewno pomoże i wytłumaczy to lepiej :)

 

moim zdaniem praca nadaje sie do WIP i dopracowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze zapytam Ale nie widze mysli przewodniej tej pracy. Co chciales ta praca pokazac ? Budynek jest wprawdzie wymodelowany , ale nie pokazales detalu tego budynku ( skoro masz odkryte cegły to wymodeluj je , tak samo ma sie sprawa z ubytkami tynku) . Juz nie wspominajac o tym ze pokazałes budynek z najmniej ciekawej strony( pokaz ten sam budynek z drugiej sterony gdzie sa np zniszczone drzwi itd)

Słuchaj rad bardziej doswiadczoych kolegówz forum dotyczacych czasu pracy nad scena.( oczywiscie siebie nie zalicam do grona doswiadczonych). POzdrawiam Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Loki: Wow! Jestes w tym dobry: masz racje.

 

widze ze jestes zaskoczony tym co Loki Ci pokazal, wnioskuje wiec ze zabrales sie za to nie majac pojecia o perspektywie? jesli tak jest to moje gratulacje :)

 

poza tym zgadzam sie z tym co napisal t0m3k.

 

czolem

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to smieszne, ale ja mysle ze w pewnym sensie galeria zakonczonych prac powinna byc tez jakims wyroznieniem. wkoncu to najlepsze forum w tej dziedzinie i tutaj trza cos pokazywac nie? ;p Keraj ja nie mam zadnych komentarzy co do pracy, nie bede Cie uczyl bo pewnie jestes ode mnie z 10 razy lepszy, tylko chodzi o to, ze na wg mnie na Galerie FW to troszke za malo. po prostu pracuj nad scenkami troche dluzej i dopiero je wrzucaj bo jak zrobisz model sobie w pol godziny, o tak z nudow, niczym sie szczegolnym nie odznaczajacy to daj do wipa zeby Ci pomogli poprawic poziom, bo na tych prackach w sumie za duzo rzeczy nie ma ;]

AMEN

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności