Skocz do zawartości

Sonda: Meeting w Gliwicach 2008


chveti

Wybierz weekend meetingu w Gliwicach.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz weekend meetingu w Gliwicach.

    • 12 i 13 kwietnia
      6
    • 19 i 20 kwietnia
      19
    • 26 i 27 kwietnia
      5
    • 10 i 11 maja
      18


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

PS. Nocleg w tym samym hoteliku? Piksar, znów siedzimy na korytarzu?:D

 

znowu trzeba będzie sie gimnastykować albo uszkodzić czujniki ruchu w lampce na korytarzu :)

 

Ania nie bój się zmoknąć :) grunt to jak najbardziej "wojenne" warunki. dla mnie nawet śnieg może być (tylko w zielone mundury będą za bardzo widoczne) :)
ostatnio grałem w takich mocno wojennych warunkach i wcale nie było fajnie. połowa wymiękła już na starcie, a druga połowa po pół godziny. przemoczone buty, ciuchy, kompletnie zaparowane maski, zimno jak cholera, to jednak nie są warunki na paintball

 

dlatego też jestem za majowym terminem, nie żebym był z cukru, bo mam porządne buciory i deszcz czy zimno mi niestraszne. ale co z tego jak niema do kogo strzelać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu trzeba będzie sie gimnastykować albo uszkodzić czujniki ruchu w lampce na korytarzu :)

 

ostatnio grałem w takich mocno wojennych warunkach i wcale nie było fajnie. połowa wymiękła już na starcie, a druga połowa po pół godziny. przemoczone buty, ciuchy, kompletnie zaparowane maski, zimno jak cholera, to jednak nie są warunki na paintball

 

dlatego też jestem za majowym terminem, nie żebym był z cukru, bo mam porządne buciory i deszcz czy zimno mi niestraszne. ale co z tego jak niema do kogo strzelać?

 

Bo wy miękkie chłopaki jesteście. :rolleyes:

Pamiętacie pierwszy paintball? Lało ale się grało, jedyna wada to maski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znowu się postrzelamy :)

W maju mam się niby bronić ale coś czasu się znajdzie. Co do warunków na pierwszym paintball'u to jak dla mnie było git, myślę że reszcie też się podobało, tylko takie trochę dziwne uczucie, nie widzieć gdzie biegniesz...

A co mamy rozumieć przez bezproblemowy dojazd na paintball? Bo tego jeszcze chyba nie było, więcej samochodów, autobus "L" jak w Wrocku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blee, nie wiem czy nie jestem zbyt wielką lamą... Nie znam się nic na grafice, mimo że na tym forum trochę już czasu jestem. Taki leń mnie trzyma do pracy, a do Gliwic to kwestia 7zł w jedną stronę ciufcią. Ale w Lerego bym postrzelał ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na strzelanie do Leru będą zapisy w osobnym wątku, nauczeni doświadczeniem że chętnych jest więcej, zamierzamy uporządkować tę kwestię.

Niedopuszczalnym jest sytuacja kiedy tylko Leru wraca z pola bitwy a wszystkie strzały jakie przyjął są w plecy i to od własnej drużyny - to jest nie fair w stosunku do niego i reszty grających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedopuszczalnym jest sytuacja kiedy tylko Leru wraca z pola bitwy a wszystkie strzały jakie przyjął są w plecy i to od własnej drużyny - to jest nie fair w stosunku do niego i reszty grających.
boldowane mozesz wykreslic, reszta ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na strzelanie do Leru będą zapisy w osobnym wątku, nauczeni doświadczeniem że chętnych jest więcej, zamierzamy uporządkować tę kwestię.

Niedopuszczalnym jest sytuacja kiedy tylko Leru wraca z pola bitwy a wszystkie strzały jakie przyjął są w plecy i to od własnej drużyny - to jest nie fair w stosunku do niego i reszty grających.

 

Czy ludzie z ostrzerzeniami i ujemnymi punktami od Lera mają pierwszeństwo w kolejce ? i jeszcze pytanie w kwesti formalnej: Kiedy otworzycie ten wątek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pamietam ostatnie spotkanie we Wrocławiu i przyznam ,ze było milo spotkać ludzi ,którzy buduja i rozwijają te forum:)Dużo tez można było się dowiedzieć i trochu poduczyć:)A i miło było wypić co nieco świetnych trunków w miłym towarzystwie:).Widzę też ,z w tym roku też zagoszczą kolejni uczestnicy forum maxa3d.pl:)Są 3 powody aby rozważyć swój przyjazd co prawda az do Gliwic ale co tam:

1. Jeśli nic mi nie prze3szkodzi w pracy(idzie mi o termin;)

2. Możliwość poznania wreszcie w trójwymiarze Ani Celarek,która tak śiwetnie utrafia w problemy ludzi z dobrymi radami:)

3. To,że do przyjazdu przymierza sie również szanowny Nielot007

Więc, kto wie :)Prawdopodobnie przybede na zlot w Gliwicach tylko obierzcie prosze najdogodniejszy termin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sie podlizał :D Nie ma to jak dobre wrażenie na początku.

A propos strzelania w Leru (niech będzie, że się nie odmienia, wciaz nie wiem czemu, toż to w Polsce wsio się odmienia) już się boję jak drużyny będą wyglądać liczbowo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to już prawie mamy podzielone grupy, Shogun idzie do przeciwnej grupy za kwietnia, Agent z Lamą do przeciwnej za podlizywanie, a Leru do mojej żeby odwrócić uwagę przeciwnika od reszty grupy. Jest chudy, i tak go nie trafią. W tym układzie przeciwnik nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, A, A, A jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

Myślałam że to jasne, ty oczywiście do mnie, bo u mnie jest Leru a ty do niego nie strzelasz z powodu impulsywności.

Na śmierć się nie nadajesz, śmierć musi mieć więcej powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności