Jump to content
Sign in to follow this  
WojciechNowakowski

Golden Gallery Award : "prophecy"

Recommended Posts

Malarski picek. Profesjonalna robota..Szkoda że nie wrzuciłeś choć minimalnego opisu który mógłby przybliżyć trochę umiejscowienie w czasie/przestrzeni.. Acha i daj miniaturke :)

wgniata w fotel :D te zółte smugi mogłyby byc mniej zółte i jakies ciekawsze ale jako całośc oceniam na 6/6 po prostu piekne

Bardzo dobra pracka.Elegancko rozwiązałes plany.Kolory rownież dobrane prawidłowo.Powinszowac dobrego obrazu:)

supcio! w powietrzu rewelacja (dymy powalają), na ziemi minimalnie gorzej ( tzn łuk i statek (?) nie trafia w moj gust) ale tez bardzo, bardzo dobrze, powodzenia w compocie :) ps. przyłączam sie do prośby o opis sceny :)

A to ty jestes :D Od pocztku na CGT mi sie ten rysunek podobal. Fotorealistyczny detal i naprawde apokaliptyczna scena - swietna sprawa

Guest User190

Czuć dystans - przyjemnie się ogląda :)

Guest Caspik

swietny klimat :] wspaniale oswietlenie i pomysl ogolnie bardzo dobry

jak dla mnie BOMBA ;]

pozdro

Bardzo fajne, szczegółowe prace. Widać, że lubisz centralną, symetryczną kompozycję (przynajmniej w tych dwóch pracach - i to nie jest in minus, spostrzeżenie raczej). Od strony technicznej widać wpływy Beksińskiego (jak dla mnie to też plus, bo Beksińskiego bardzo lubię).

11 w skali dziesięciobalonikowej :D

jesteś oficjalnym scenicznym artystą do X panów 3, no no gratuluję:)

A co do prac, to ładnie namalowane, ale już taka stylistyka mi sie znudziła i nie trafia do do mnie w ogóle.

Czesc Wam, Dzieki za coments. To dobrze ze lubisz Beksinskiego , bo jak go nie lubic, to tylko ci go nie lubia, ktorzy nie moga malowac chociaz troche tak jak on. Zawsze trzeba sie uczyc od najlepszych. KolegaAlek, sprawdzilem Twoja strone i nie dziwje sie ze do Ciebie nie docieraja takie prace. No to narazie.

Dobra praca - ale trzeba przyznac ze w kategori 2d konkurencja byla ogromna.

Mysle ze napewno wezmiesz udzial w nastepnej edycji i ja napewno tez :)

Pozdrv,

czesc.pierwsza praca niebardzo mi sie podoba.kompozycja, te zolte smugi.za maly pierwszy plan...tylko kolory fajne.a druga jest super.nawiazanie do beksinskiego na plus.pozdro.

tak sie przygladam caly czas tej spectacular.zaczyna mi sie podobac ale jest kilka elementow ktore skutecznie psuja pierwszy odbior. pas ok 5 cm na obrzezach pracy nie sluzy niczemu...sprawia to wrazenie niedociagniecia tematu.druga sprawa to ta zolta(najwieksza) smuga z lewej-dosc mocno drazni.przyjoles fajne osiowe zalozenie.czytelna symetria. a tu nagle takie cos daje po oczach....burzy cala rownowage.pewnie efekt zamierzony ale wg. mnie niepotrzebny a nawet na sile.

Prace zapierają dech w piersiach :) Tobie się to śni czy tak poprostu ... ?? 1 jest SUPER :) druga ma jedna rzecz, ktora mi sie nie podoba. A mianowicie książka jakaś taka płaska :) ale mimo wszystko SUPER... naprawde to wyglada jak wizje apokalipsy, chyba to są one prawda??

Fajne, ale bardziej podoba mi sie druga praca... nie myslales kiedys czasem, zeby zrobic obraz w calosci wykonany w klimatach Beksinskiego ?

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy