Skocz do zawartości

Postać 3D: transfer z galery bo tam juz chyba nikt nie zagloda..


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

galeria to chyba juz miejsce zapomniane, więc dokonałem małego transferu :) poniewaz na temat np. tych tu prac moze z dwa posty dostałem... a jest tam pare prac jeszce, starych ale mam nadzieje ze jeszcze jarych :) w najblizsym czasie jak bede mial czas to zrobi sobie porfolio w necie ale to dopiero po tym jak bede miał w rękach puszkę z moim filmem prosto z labu i zobacze ze nic nie spieprzyli i nie wyleją mnie z budy za kawał przeswietlonej tasmy filmowej.. :) (czyli wrzesien)

 

 

feme%20beauty06.jpg

 

feme%20beauty01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo dobra pierwsza praca, kolorystyka i kompozycja super. Jak zadko, sensownie i z umiarem (ale bardzo czytelnie) zastosowana typografia.

 

Przyczepilbym sie tylko do kadrowania, troche za malo albo zupelnie zbedna prawa reka i copyright dalbym lekko stonowany.

Ogolnie super. Proste i fajne.

 

Druga praca ok, ale jakos nie za ciekawa.

Tzn. poprawna ale nie zapadajaca w pamiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, klimatyczne. :> co do pierwszegho to faktycznie usun reke, i popraw piers bo wyglada jak z plastiku. krawedz jest za ostra.

 

Co do drugiego to daj na kark gradienta zeby nie widac bylo tej krawedzi . Troszke dziwnie ma skrzywiona ta glowe ale ogolnie ok. Jak zrobiles te wlosy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiac juz nie bede, choc racje macie co do ręki w kadrze, ale pierś to uwazam ze jest spox, na drugim obrazku powyginalem ją tak specjalnie, kadr, i ulozenie ciala robi taki surrealistyczny nieco ( \"salvadorski\") klimat.

Swoją drogą prawa autorskie do mesha i jednego z ujęc w kupiła pewna firma ze szczecina, (nie chwaląc się oczywiscie) :)

a włosy to shag jest, tyle ze dwa dni splainami go modelowałem :) tak swoja droga to pracka ma juz rok a nadal ją lubie i mam ją nawet na tapecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej do gustu przypadla druga, moze ze wzgledu na ta powyginana szyje - slicznosc, jedynie wlosow bym sie czepial ze troszke za malo zroznicowane i specular troche sztuczny. W pierwszym troche uderza po oczach sam model, a w szczegolnosci okolice od obojczyka do piersi - sa plaskie jakies, nienaturalne, no reka jak juz powiedziano, za to swiatlo w obu prackach naprawde sliczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pierwszej pracy to bardzo ladnie czepil bym sie tylko brodawek (troche za duzy kontrast z piersia) i zagiecia w miejscu udo/miednica powinno byc lagodniejsze a miednica po stronie nogi wykrocznej lekko wysunieta w przod

co do drugiej pracy to przy zalozeniu ze szyja taka ma byc to wszystko bardzo ladne oprocz Twojego logo, za bardzo rzuca sie w oczy

P.S.: napisz w ktora strone ona ma odwrocona (skrecona) glowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 1-wsza pracka jest zajebiaszcza (fajny klimacik tam panuje ) a i wogule fajny pomysl twarzyczki tam nie umiescic ( No chyba ze ci nie wyszla i tak zrobiles :P) A tak na powaznie bardzo fajne pracki !! Uklony w twoja stronke za Czczenie plci pieknej !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności