Skocz do zawartości

Teczka 2D: Magilla


Gość magilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magilla

Witam. Przedstawiam pare ze swoich prac. Zapraszam do komentowania i udzielania rad..

 

 

961812.jpg

 

1106401.jpg

 

 

359230.jpg

1559854.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

wow no kolorki i klimat swietne...naprawde fajowe, tylko blur mnie gdzie nie gdzie denerwuje np : woda w pracy nr1 i niewyrazne tlo w pracy nr 3 ;) poza tym naprawde zajefajnie :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznac, ze kawal talentu masz:] Patrzac na pierwsza prace az mi fotelem buja;] Jesli chcesz jakies rady, mam dwie: zawsze wylaczaj zelazko po prasowaniu i nie wkladaj kredek do gnizadka. Wiecej nie potrafie Ci powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość magilla

Mysle ze wlasnie juz taki styl sobie wyrobilem. Wiem ze podobny jest do stylu Churcha ale inaczej juz nie potrafie rysowac:) Rysuje juz w ten sposob 3 lata w zasadzie od poczatku kiedy mam tablet wiec juz nic nie poradze:) ale dzieki za spostrzezenia

 

kolejna paczka starszych rysunkow, troszke slabszych niz te powyzej:

 

222455.jpg

244124.jpg

 

293031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiac ciesze sie, że tu zajrzałem ;]. Prace są naprawde dobre szczególnie pierwsza (chyba z filmu gniew oceanu?). Podba mi sie też to miasto na tle czerwonych chmur. Nieźle dopbrane kolory. Co do starszych prac jak dla mnie troche za miękkie, ale technicznie są jak najbardziej ok, to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać różnicę pomiędzy starszymi prackami a nowszymi- według mnie sztorm i ostatnie miasto w pierwszym poscie są git. Ten drugi obrazek z tymi myśliwcami tez byłby spoko, gdyby nie te reflexy świetlne- jeden by wystarczył. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to spoko ta ilustracja- ewentualnie wywalilbym bialy "border" i puscil to bez niego. Widze, ze dobrze sie czujesz w "morsko- sztormowej" tematyce ;] Aczkolwiek slady Paintera sa tu znikome, ale jak Ci sie dobrze pracuje w takim zestawie to rób tak. Chcialbym cos innego zobaczyc w Twoim wykonaniu ( w sensie tematu )... Postuj i pracuj. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności