Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Cóż trudno nazwac to czego poszukuje wiec moze pokarze prowizoryczny rysunek jak taki maly program mialby wygladac.

 

beznazwy1ad8.jpg

 

Mialby to byc taki maly panel na ekranie, zawsze na wierzchu, konfigurowalny, z latwoscia przesuwalny.

 

Jezeli znacie cos takiego to podajcie nazwy.

Jezeli macie pojecie jak takie cos napisac - napiszcie do mnie albo dajcie link.

 

dodam ze byloby to cos na wzor polyboosta, lecz do uzytkowania ogolnego, nie tylko w maxie.

  • Odpowiedzi 11
  • Wyświetleń 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Przeciez po to są właśnie skróty klawiaturowe zeby nie klikać myszką.

Napisano

wypisz sobie na kartce i przyklej do monitora :) tez nie rozumiem o co chodzi skrótów potrzebnych /używanych masz zaledwie parę-paręnaście wiec po co :)

pozdrawiam

Napisano
  • Autor

troche to na predce bylo pisane i temat nie jest odpowiedni.

mialoby to na celu np. nacisniecie na tym panelu guzika ktory odpowiadalby przytrzymywaniu shifta/ctrl/alta. aby np. samym tabletem szybko i wygodnie moc zmieniac view w zbrushu.

 

i przy okazji byloby tam kilka innych skrotow, np undo czy copy.

Napisano
  • Autor

dla ciebie bez sensu, ale ja nie hertykuje zebysice go uzywali tylko pomogli znalezc.

Napisano

probowales klawiature ekranowa? ja sie nie nabijam ale sprawdzilem i dziala, klikasz np. alt i go system przytrzyma ile chcesz, mie ma co prawda skrotow kopiuj/wklej ale to juz sobie klikniesz.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności