Skocz do zawartości

scena domek


Jacek12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No zaczyna nabierac to wszystko jakiego konkretnego ksztaltu i jak narazie wszystko bardzo poprawnie i wporzadku. Tylko ta sama prosba co M@ti, nie zepsuj calej pracy teksturami, a o to raczej nie trudno. No ale nic, nie zapeszam i czekam na dalsze rendery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

To jest piękne!! :) Poważnie, jestem tym zachwycony!! Mam tylko pytanie, czy to twoj projekt, czy może robisz na pdst oryginału?? Naprawdę świetne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie ujecie raczej lezy na calej lini - wszystko poucinane i wali sie na lewo - renderuj przez Blowup, nie bedzie takich wpadek.

Wiesz zrezygnowalbym z wygladzania pilastrow na lukach, bo wygladaja na nadmuchane, zupelnie niepotrzebnie wprowadza to w blad, cala reszta technicznie bardzo ladnie, choc dalej uwazam ze za male okna (za niskie)

Zapewne jeszcze tu wroce:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to wyglada to tak jakby brama byla postawiona a 50 lat pozniej dom dopiero. Chodzi mi o to ze tekstury na bramie sa zniszczone i zardzewiale, a domek jest piekny i nowy. No i dodam jeszcze to co pisali moi poprzednicy. Ale modelik super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze rynny bym poprosil! Ten dach strasznie cienki sie wydaje - zupelnie jakby sama dachowka wystawala poza deskowanie - jakby to bylo kryte eternitem (o zgrozo:o !!!). Przybij tam deske wzdloz polaci, no i rynne na to jeszcze :)

 

Materialy jakos mnie nie przekonuja - ich jakosc jest watpliwa, np. kamienna posadzka jest rozmyta i kiepskiej jakosci, az sie prosi ja wyostrzyc. Ale jestem dobrej mysli, w razie wpadek - domalowki sie zrobi i bedzie dobrze!

 

pozdrawiam

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zupelnosci zgadzam sie z MareG\'iem (jak to odmienic??) troche tam jeszcze musisz popracowac nad dachem

o materialach nic nie pisze bo to tylko proba byla

jeszcze jedna rzecz ktora mi sie bardzo nie podoba ta kolumna na srodku drzwi, nigdy czegos takiego nie widzialem i dziwnie to wyglada, ale juz pewnie tego nie zmienisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności