Skocz do zawartości

Quadro do renderowania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to teraz quadro nie bedzie kosztowac 9550 tylko 29550. Tak czy inaczej nie obchdzi mnie to bo i tak mnie nie stac. Oni juz zadbaja o to zeby zwykle GFy mialy ograniczone mozliwosci takiego renderingu.

Dzieki za niusa. Kocham kapitalizm. Quadro dla ludu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie "przerobic" taka 6800 bez przelutowywania elementow na karcie? Skonczylem co prawda lata temu szkole w tym kierunku, ale to tylko uswiadomilo mi jak wiele moge popsuc :D Slyszalem cos o jedynie softwareowym podkrecaniu, ale czy mozna uwolnic opcje Qadro samym tylko softem?

 

Tutaj sa zabawy z lutownica.

 

(co do legalnosci takich dzialan - place za ta karte i moge z nia zrobic co chce, prawda? Jesli mam ochote wrzucic ja do miksera to moge, jesli po niej poskakac to tez moge wiec i przelutowywanie elementow musowo jest legalne :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier - zassaj sobie RivaTuner v2.07 chocby stad

 

RivaTuner v2.07

 

i sposobem opisanym w linku Gomeza sprawdz. Nie musisz niczego zmieniac by sprawdzic jakie opcje masz dostepne. Sprawdzisz co tam masz i po prostu wcisniesz cancel jak nie bedziesz chcial testowac. Metoda jest bezpieczna, nie mieszasz nic z biosem karty ani fizycznie z karta wiec w wolnej chwili po prostu sprawdz. Z tego co wiem Nvidia w nowszych modelach poblokowala solidniej te opcje zeby ludziska sobie ot tak nie zmieniali kart w potwory do renderingu, ale nic cie nie kosztuje sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności