Skocz do zawartości

WIP 2d: wip;]


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

taka scenka, jak mam czas to czasem cos mazne,ale postanowilem wrzucic,bo nie wiem czy perspektywa dobra;/ przy okazji jakies rady wlecą-taka przynajmniej mam nadzieje- do finalu dalej niz blizej,raczej wstepny zarys i kolor, dlatego rzucac ile wlezie;]

trytytyts2.jpg

 

aha narazie nie korzystalem z referek,dlatego moga byc bledy anatomi-ale tez fajnie gdybyscie wskazali co i jak-z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kolejny up-w przerwie miedzy wazniejszymi zajeciami;] jeszcze sporo bledow jak to w wip'ach, szczegolnie twarz postaci na pierwszym planie-oczy, swiatlo,no i emocje na ryju nie takjak trzeba,ale przy nastepnym upie bede poprawial

mniejeszeha9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie twarz postaci na pierwszym planie jest masakrycznie swietnie namalowana! oczywiscie jest pare bledow, jak jego lewe dalej polozone od prawego, czy wlasnie troche krzywy nos ale to sa bledy ktore szybko wyeliminujesz(i wspomniales ze poprawisz) i bedzie cacy maxymalne! Praca bo zapowiada sie na niezly czad. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja dla odmiany od początku myślałem że to kobita, po cyckach i twarzy poznałem ;], no po cyckach mniej trochę, możesz popatrzeć jakie cycki mają takie koksice, a raczej prawie ich brak, mi się wydaje że powinny być mniejsze i mniej okrągłe, spłaszczone trochę z góry, przypominające z profilu skocznie narciarską sutkiem zwieńczoną ;P Proponował bym zacząć od narysowania normalnych męskich mięśni klaty, takich jak u Arniego i z nich wystrzelone takie małe cycki, bo tak to się mniej więcej dzieje w realu. zastanawiałem się też czy nie było by lepiej jak by dziada nogą podtrzymywała...

Z kompozycją lepiej na drugim i tło świetnie się zapowiada, jeśli utrzymasz to w takich kolorach i kontraście to będzie super, czekam na więcej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za komentarze

michalogorek- "niepewne" pociagniecia -no sa niepewne,bo rysuje narazie z głowy,nie poslugiwalem sie jeszcze zadna referka,wiec moze dlatego tak niepewnie tego szukam;] a co do reszty- postaram sie zrobic tak jak piszesz,moze wyjdzie;]

jeszcze raz dzieki wszystkim za komenty,adios!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kolory, to pierwsza wersja mi się bardziej podoba, mimo że przebijają się kontury - więcej tam napięć, podczas gdy ta druga (mimo fajnego tła) traci na charakterze - spłaszczone kolory - przestrzeń możesz uzyskiwać kontrastująć odcienie ciepłe z zimnymi, zresztą wiesz chyba (podoba mi się za to tam kolor ucha tego dziada :]. Podziwiam za to, że z głowy to namalowałeś (no chyba prócz tła ;)), ale proponuje teraz pozerkać na jakieś referki (to nic złego w końcu), bo chyba inaczej ciężko będzie posunąć się do przodu z detalem ;)

 

edit: choć ta druga też może fajnie wyjść, ale moim zdaniem lepiej zrezygnować z wybielających efektów typu oświetlenie u góry i działać tylko pędzlem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to spoko, ale STRASZNE jest dla mnie to, ze ta laska jest PRZEpakowana...za masywna...prawa reka kolesia na drugim planie jest ekhm... niepoprawna anatomicznie? ... no i pelzajacy kolezka (najlepszy z tego wszystkiego) ma za mala dlon przy nadgarstku w stosunku do calej reki i jest ona za bardzo zgieta, az boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema moim skromnym zdaniem laska wyglada jak rasowy nakoksowany chłop a te sterczące pimpusie nie pasują -osobiscie zrobił bym chłopa-i nie tylko na pierwszy rzut oka tak mi sie wydało ale jakos nie moge dostrzec tam babki.ryj tez nie pasuje do tego monstrum.skoro to ma byc baba to moze warto zrzucic z niej troche muskulatury i dac kobiece kształty?nie mowie zeby zrobic z niej fajna niunie.mysle ze tez fajnie by było zeby ta lala tzymała nogę na dziadzie z 1 planu wtedy bym odwrócił kolesia z ręką albo moze wogle go wywalił.generalnie bardzo fajny pomysł.ps siwy ma mine jakby ktos mu cos z tyłkiem robił:) na pierwszym fajniej cierpi.pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh,pracka aktualnie ruszyla nawet troche do przodu,zmienily sie kolory, laska dalej przypakowana-tego zmieniac nie bede,zmienie proporcje jeydnie ale koks pozostanie;],morda dziada tez sie zmienila-... co do nogi na dziadzie- przy tym ulozeniu postaci laska musialaby szpagat chyba zrobic,bo od nogi do plecow to jakies 2m !;/ chyba ze wywalic dziada pomiedzy,ale o tym pomysle-narazie nad czyms innym dumam;]

 

mikee- a widziales ostro przyrabana babe na sterydach? kobiece ksztalty sie zacieraja na wskutek sporej muskulatur, nie zobaczysz tam eleganckiego wciecia w talii bo dochodza skosne brzucha i inne miesnie-wiec nie ma sensu porownywac tych proporcji z proporcjami idealnej pani;/ jedynie suty dziwne,ale juz je poprawilem;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności