Skocz do zawartości

ANIMACJA 3D - \"Work\'s 4th dimension\"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Podaje link do animacji, ktora wykonalismy kiedys na zleceni pewnego klienta. Jest ona rozna od tresci typowo komercyjnych i cel jej byl troszke inny. Poniewaz klient \"sprzedaje\" tak zwany \"Czwarty wymiar pracy!\" - w doslownym tlumaczeniu - poprostu leasing pracowniczy, to trudno bylo wymyslec cos co bedzie interesujace i roznilo sie od standardowych filmow promocyjnych z gadajacymi glowami.

Klient byl dosc wyrozumialy i dal nam kompletnie wolna reke. Animacja ta puszczana jest na ich otwartych prelekcjach i takie tam...jako wstep. Przyjmijmy ze mialo to byc takie INTRO oderwane troszke od tabelek i wykresow. Postanowilismy wiec troszke pojechac, jaki jest tego efekt ocencie sami

 

Dodam ze wszystko to powstalo w 2 tygodnie - jak klient nie marudzi to i pracowac jakos lzej

 

http://www.virtualmagic.com.pl/filmy/vm_work.mpg

 

 

kilka obrazkow:

 

Acha!

 

Jak bedziecie to ogladac to usiadzcie wygodnie w fotelu, zgascie swiatlo w pokoju i ogladajcie to na luzie. Podkreccie troszke dzwiek...

 

TextYellow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Bardzo ładne... niezła prezentacja okraszona prostą formą.. nie zachwyca, ale jest ładna!! No i ta muzka.. :) ...hmmm.. tylko troszke głos lektora mi nie pasuje... albo zła barwa, albo za głośno..

niemniej jednak niezła robota!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejzalem i jesli mozna cos napisac to napisze tak:

Najciekawsze czesci to poczatkowe kostki i opadajacy symbol wsrod kolumn. Reszta strasznie \"cukierkowa\" - ten wszechobecny - blyszczacy raytracing, zupelnie jakbym ogladal animki z poczatku lat 90tych. W dodatku dostrzegam jakas nadmierna fascynacje flarami - ktore sa tu wybitnie naduzywane i w dodatku dosc kiepskie. Do tego efekty morfingu nie wyszly tak spektakularnie jak w produkcji pana Baginskiego - szkoda.

 

Trzeba teraz jakos podsumowac - powiedzmy 3+ w skali 1-6.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja ladna wzasadzie brak zastrzezen pozatym ze mozna dostac shiza i tym ze koles ma straszne naciagana gadke, powtorzenia i bezsensowne paplanie sory ale to sie wam nieudalo mialo byc milo ale nie jest coz tak bywa, 4 wymiar buehhehhe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze bardzo duzo ludzi krytykuje prace innych, wytykajac jak nie jedno to drugie. Czytajac wasze bitwy boardowe mam wrazenie, ze w polsce robi sie ogolnie mase dobrych produkcji i niektore z nich np czepialstwo do fallen art, snu kowalskiego i innych wyraza to, ze te produkcje te sa za slabe wobec masy innych naprawde dobrych animacji. Czy ja czegos tu nie rozumiem? Gdzie te super polskie animacje ktore rozbijaja mury? Pomyslcie czasem co piszecie i popatrzcie na to czego sami (tak, ja na siebie taz patrze) dokonaliscie. Czyli tak naprawde jedno wielkie NIC, oprucz gderania na boardach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm ehm, nie byłbym taki pewien. do fallen artu sie nie czepiam, a co do produkcji VM to chyba nie powiesz ze nikt nie ma prawa się o nich wypowiedziec, jednym sie podoba innym nie, mi sie definitywnie NIE podoba, i mam prawo do takiego zdania, nie musze popierac swojego sądu dorobkiem wlasnym, twierdzisz ze aby krytyka miała swoją wartosc musi pochodzic z ust kogos kto dorownuje umiejetnosciami, i poziomem osobie krytykowanej? no to wlasnie na taką trafiłes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojego toku myślenia wynika, że dla ciebie to co robi np. Britney Spears (nie obrażając Britney) jest super, bo przecież w muzyce pewnie NIC nie zrobiłeś. Czy nie uważasz, że taki tok oceniania jest bez sensu. To co ktoś zrobił, ile włożył w to pracy to jedno, a jak my to odbieramy, czy nam się to podoba to drugie. Są to zupełnie inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko powiedziec, ze bardzo duzo sie krytykuje a samemu sie nic nie robi. Krytykuje sie male bledziki ktore tak naprawde kazdy z nas by popelnil tworzac tak czasozerne projekty. Druga sprawa to to czy kazdy z nas bylby w stanie zrobic to co zrobili ci krytykowani przez masy. Ja mysle, ze 90% z nas by nie dalo rady. Twierdze tak, gdyz naprawde nie mamy zalewu takich produkcji, wiec musi to wynikac z ogromnej pracy jaka pokladaja na wykonanie animacji. Potem razi takie cos, ze ktos sie czepia cienia czy wygladu trawki. Kazdy z was by popelnil duzo wieksze bugi. moge sie zalozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo racji w tym co mówisz, ale jak ktoś zrobi od razu jakąś dużą animację nie należy tylko chwalić, błędy również są ważne, a krytyka jest mocnym czynnikiem dopingującym do dalszej pracy, pochwały też są potrzebne i jak dobrze poczytać ten wątek to pochwal tez jest troche, moze nawet wiecej niz ocen krytycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az z ciekawosci juz sciagam :) .. i zgodnie z tradycja pewnie zadam kilka pytan do autora:)

 

 

EDIT... NO I PYTAN NIE ZADAM BO WATEK ZAMKNIETY...

a tak nawiasem mowiac to dlaczego zastal zamkniety??? bo \"jechali\" sobie nawzajem???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności