Jump to content
Guest empi

Speed Animating - Sesja 9

Recommended Posts

Guest empi

Czas rozpocząć sesję numer 9!

Temat: Ucieczka

Czas: do 20 kwietnia

W animacji należy pokazać:

1. Powód ucieczki bohatera.

2. Sekwencję uciekania.

Bohaterem animacji może być wszystko - od standardowej postaci dwunożnej do ożywionego przedmiotu martwego.

Temat jest bardzo szeroki i powinien podpasować wielu osobom. Historyjkę można łatwo dostosować do swoich umiejętności animacyjnych.

Powód ucieczki powinien być czytelny i najlepiej prosty, skupcie się bardziej na reakcji postaci i ucieczce.

Możecie ją wystraszyć, skrzywdzić, co Wam tylko przyjdzie do głowy ;)

Zapraszam wszystkich zainteresowanych animacją do wzięcia udziału.

Miłej zabawy i powodzenia! :)

dobre! można dopracować... ;) efekt z nogami był dobry... :)

natomiast sekwencja ucieczki do poprawy...

Guest empi

Kazda technika jest dozwolona, tak jak i interpretacja historyjki ;)

Kris_R czy można wykorzystać darmowe postacie, już zriggowane, gotowe do animacji??

czy chodzi tylko o animacje czy również o stworzenie postaci itd.???

z góry dzięki za odp. i sorry za takie głupie pytanie, jednak wolę być pewny żeby nie było nie porozumień...

pozdro!

myślę że całym zamierzeniem tej zabawy powinna być jakość i realistyczność animacji, ruchów, a nie jakieś hiper postacie z hiper conceptem, nie powinniśmy patrzeć na postać tylko na ruchy jakie postać wykonuje :)

jasne :) zawsze można animować samego bipide :) :) i będzie git skoro konkurs dotyczy płynności i realistyczności ruchu :) szkoda, ze się nie przyłącze :/

łokey!!!

w takim razie na pewno coś pokaże... ;)

P.s.

również uważam, że sama animacja ma największe znaczenie... ;)

edit:

P.s.2.

rozumiem że jeśli będzie animacja lekko na wyrost(mniej realistyczna) to nie zaszkodzi... ;)

floo ... na forum jestem od konca 2005, ale bylem glownie jako gosc :D, dopiero od paru miechow zaczalem sie bawic 3d wiec nie bedzie rewelacji, co nie zmienia faktu, ze nie szkodzi sprobowac :D. Pozdrawiam

Widac rowniez po ilosci moich postow, ze za duzo sie nie udzielalem heheheheh :D

hehe spoczko, tyle że nie pisz posta pod postem, używaj edit... :]

jutro pokaże efekty swojej pracy i mam nadzieje że się spodoba... :)

No pewno, że można korzystać z gotowych modeli, gotowych rigów i wszystkiego co jest gotowe :) Nawet jakoś umiejętnie wykorzystane sekwencje z mo-capu można przemycać... w końcu to też jakaś umiejętność - mam na myśli korzystanie i obróbka danych z mo-capu a nie przemycanie ;)

Tak czy siak efekt końcowy powinien się mieścić w temacie i powalać jakością animacji... ot :) i tyle

Do dzieła :)

to jak się będziecie lać tylko we dwoje, to nikt nie spadnie z podium :)

hehe

spoko spoko... z tym laniem to może być fajny temacik na przyszłość... :P

na razie to trzeba "Uciekać"...

a moje szanse są znikome:P to szansa na pierwsze podium jest:P hehe

postaram sie przestawić samą animacje, bez renderingu, bo to akurat nie ma największego znaczenia...

Witam :D. Oto krotka historyjka:

"Brudny Zygfryd (tak na niego wolaja w miescie) myslal, ze wszystko ma za darmo i za nic nie placil: za kobiety, wodke... w czasie lunchu nawet za KAWE :O. Pewnego razu ludzie sie zbuntowali i zadzwonili po Szeryfa, okazalo sie, ze Zygfryd... sami zobaczcie!" :D

Link: http://www.youtube.com/watch?v=YxIhnbY9Jnc

Pamietajcie o wlaczeniu glosnikow... staralem sie ukazac jakas krotka SMIESZNA historyjke. Pozdrawiam :D.

mastema otóż sam pomysł jest gites... ;)

natomiast nad samą animacją bym jeszcze popracował...

odnosze wrazenie ze koleś się dziwnie porusza,znaczy dziwnie biernie, nawet jeśli to styl catoon to słabo wygląda... to bujanie się...

ten kolo zauważyłem że hamuje, to nie bardzo się sprawdza przy prędkości z jaką biegł, nie pasuje mi tutaj dynamika...

to jego podejście też jakieś nie takieś...

autko nawet jakoś się buja, kolo też jakoś wchodzi to środeczka, jednak to zamykanie to wogóle mi nie pasuje, jest zbyt szybko...

ogólnie to brakuje płynności w animacji, tak to widzę...

sam pomysł na animacje bardzo mi się podoba, jednak nad animacja trzeba popracować... ;)

moja propozycja wyglada tak żeby dopracować każdy z tych elemetów o których piosałem i może gdyby kolo się rozgladał na boki, po tym jak wsiadł do środka, a w momencie jak autko policji przejeżdża obok zamyka klapę(mam nadzieje że nie tak błyskawicznie), i może przycina sobie rękę... :D

brakuje mi elementu gdy psotać jest wystraszona... :P

P.s.

wrzuć na serwerek to powiem ci coś więcej o tej animacji... bo na youtube to kiepsko się cofa... :P

pozdro!!!

powodzenia!!!!

P.s.2

popracuj jeszcze, bo jest czas do niedzieli... ;) Ja również postaram się coś wrzucić, jak tylko w niedziele się wyrobie, to też dodam animacje... ;)

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy