Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: komputer z wnetrznosciami


t0m3k

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

praca przeniesiona zWIP\'a, koncze projekt bo nie mam za bardzo czasu zeby jeszcze cos zmieniac.

render w Brazil\'u

komp: Athlon 1,7@2,0 256 RAM VooDoo3 2000 :) Seagate U6 40GB Monitor 14\" mysz Logitech\'a co widac na zalaczonym obrazku ;)

jeszcze tylko dodam ze bitmapa wyglada ladniej ale ma za duzy rozmiar :)...

 

CO SAMO CO NIZEJ ALE W LEPSZEJ JAKOSCI (ok.180k)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co do kompozycji to juz wczesniej mi to zarzucano ale praca miala na celu pokazanie samego kompa (na poczatku miala byc tylko skrzynka) poza tym tytul topic\'a to \"OBIEKT 3D\" a nie \"SCENA 3D\"

ale moze to ja wprowadzam w blad bo nie czytalem zasad tytulowania topic\'ow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie to wygląda, niesamowita szczegółowość :) tylko za duża kompresja :( jakbyś dał obrazek, który ma naprzykład 150kb to nikomu krzywda by się nie stała (chyba ;)) a efekt byłby lepszy :)

no i jak możesz to zrób identyczną kompozycję (czyli te bonusy z prawej strony też) ale w nocy, bo w dzień nie ma tego efektu :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie komentarze (szczegolnie dla Pussik :) ), jesli chcecie to dam link do obrazku w lepszej jakosci bo na forum to chyba tylko do 100kb mozna wrzucac

co do klawiatury (troche ja pogrubilem) to chyba taka jest, szczerze to nie wiem bo mialem tylko kilka screenow ze strony Logitech\'a i na taka mi wygladala

P.S. NIGHT RENDER COMING SOON ;)

P.S.2 Pussik ladne zdjecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie napisałem tutaj!! Pora naprawić błąd:]

Wszystko naprawde fajnie, ale jakość renderow i tej bitmapy na ekranie jest za niska. Szczegółowość całości jest powalająca, nigdy bym sam nie wymodelował tylu pierdół. Chyba by mi sie nie chciało...

A i jeszcze jedno. aZapomniałeś o kurzu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo ma racje. Tyle roboty z detalami, taka perfekcja, a na koniec dajesz takie COŚ na ekran! To była pierwsza rzecz, którą ujarzałem i się skrzywiłem. Potem dostrzegłem bardzo dobrą reszte.

 

Jako grafik powinieneś dbać o wysoką jakość prac pod kątem wizualnym, a tu rozmyte zielone.. bueeee.. [urwanie glowy] kładzie całą prezentację.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie to wszystko wygląda, ale chyba o czymś zapomniałeś :) Wszystko ładnie pięknie działa, na ekranie Wire Modelu, procesorek się kręci, ale moje pytanie brzmi. Gdzie trzymasz dane? Gdzieś w pudełku obok? Bo nie wiem jak inni, ale ja tu dysku twrdego nie widzę :)

 

Nie liczę oczywiście innych drobnych błedów takich jak między innymi to, że stacja dyskietek jest jest jakieś dwa piętra niżej, niż otwór na nią zrobiony. Pomijam również wielkość tej płytki na dole... pamięć wetknięta w port PCI? Niebardzo :- Jakbym miał się jeszcze do czegoś przyczepić, to wielkość radiatora, jak zerkam do wnętrzności swego kompa to widzę, że szyny PCI są co najmniej dwa razy dłuższe niż długość radiatora, ale to tak na marginesie.

 

Więc jakby patrzeć ogółem to jest git, ale jak się ktoś zagłębi w szczegóły i dokładniej przyjrzy, to zauważy, że prackę tą najzwyczajniej w świecie odwaliłeś. Sam teraz robię kompa również z wnętrznościami i staram się zachować proporcje, bo Tobie to za bardzo nie wyszło.

 

Do monitora, klawy i myszki nic nie mam, są po prostu wypasione, ale kompa to ty żeś odwalił. Moje zdanie jest takie, że jak się ktoś już zabiera za tak szczegółową prackę, to powinien to zrobić dobrze i się bardziej przyłożyć, bo co z tego, że jest dużo i szczegółowo, jak nie ma proporcji zachowanych i to wszystko się kupy nie trzyma.

 

Jeśli coś źle powiedziałem to przepraszam, bo mylić się jest rzeczą ludzką, ale taka jest moja opinia na temat tej pracki. Ogólnie jest fajnie, ale tylko ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi Misic napisal...

no wiec tak:

- dysk jest, to jest to co wzioles za stacje (Seagate oblozony czarna guma)

- na dole w gniezdzie PCI jest sieciowka Realteka, faktycznie jest taka mala

- radiator jest dobrej wielkosci (CoolerMaster) podejrzewam ze chodzi Ci o wentylator, no wiec tez jest dobrej wielkosci bo to wentylator taki jak w zasilaczu (12 cm), oryginal faktycznie jest duzo mniejszy

- na koniec musze sie przyznac ze zaje...em jedna rzecz, a mianowicie jest przod stacji a nie ma stacji ani tasmy do niej :( glupio sie przyznac ale najzwyczajniej zapomnialem o tym elemencie co bystre oko

Misic\'a wychwycilo, brak stacji zauwazylem jakies 2 dni po finalnym renderze :)

tak wiec do poprawy wg mnie jest tylko stacja

dzieki Misic za wpis, naprawde sie staralem moze troche skopalem ale sie staralem, czekam na Twojego kompa, nie zeby sie odgryzc ale zeby porownac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli coś z tego mojego gadania (pisania) się przydało... to się cieszę :)

 

Co do dysku, to myślałem że to jest stacja dyskietek, a dysku nie ma, a tu jednak jest odwrotnie :) LOL A tak poza tym, to fajnie to ubrałeś w kolorki i te znaczki dodane do rendera... git :)

 

Tak btw to jakby popatrzeć na całokształt Twojej twórczości, to naprawdę chłopie imponujesz mi :) Mam tu na myśli ostatnią prackę (\"korytarz\", ciemne mury, odpadające tynki), full wypas, tak trzymaj!

 

A ja obecnie w robieniu mojego kompa jestem na etapie robienia taśm i kabelków, zostały mi jeszcze do wymodelowania CD, nagrywarka i dysk, ale to wszystko wewnątrz, bo zewnętrznętrzne części robię osobno. Więc z tym dokręcaniem śrubek się trochę schodzi (coś o tym wiesz) ;)

 

Pozdroooo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności