Skocz do zawartości

F16 - Model


darous

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jestem początkujacy i zrobiłem model f16 :P takjakby.

Z przodu jak się patrzy to można zobaczyć że prawe skrzydło jest troche bliżej niż lewe, popawie to jeszcze.

A wy powiedzcie co mam poprawić?

A i jak zrobić szybę tak aby wygiąć prostokąt i go włożyć w samolot, jakim narzędziem.? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by darous

Cześć.

Jestem początkujacy i zrobiłem model f16 :P takjakby.

Z przodu jak się patrzy to można zobaczyć że prawe skrzydło jest troche bliżej niż lewe, popawie to jeszcze.

A wy powiedzcie co mam poprawić?

A i jak zrobić szybę tak aby wygiąć prostokąt i go włożyć w samolot, jakim narzędziem.? :)

Macie...ale sie wolno laduje to wszystko:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta racja MorF proponuje zaczac od czegos prostszego a ten projekcik zostaw sobie jak juz bedziesz troche umial wlaczysz go i wtedy da to ci duzo do myslenia :) hm a co do tego f-16 to mi to przypomina plaszczke :) moze powyginaj zrob skrzydla w pletwy dodasz to i tamto i swietna plaszczka bedzie :) pozdrawaim i sie nie zalamuj tylko procuj pracuj ucz sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darous

A wiecie skąd ściągnąć 3dsmaxa 5 lub 6 (choćby z crackiem), lub spolszczyć moją 3 :)

 

mysle ze spolszczenie jakiego kolwiek programu 3d w celu nauki mija sie z celem, wiecej problemu sprawilo by dostosowanie tutoriali do jezykowej wersji programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutki to skrot od tutorials czyli tutoriale po polsku to chyba przewodnik :] zacznij od czegoś prostego pobaw się z kulkami i oswietleniem potem pomieszaj modyfikatorami no a pozniej to już sam będziesz wiedział co dalej. Pozdrawiam i nie zrażaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności