Skocz do zawartości

SOFTIMAGE|XSI demo reel


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przesada panowie - akurat w zaprezentowanych projektach uzycie XSI bylo podstawa. Chociaz bawi mmnie takie Sin City gdzie najpierw bylo bardzo XSI a potem sie okazalo ze jeszcze bardziej LightWave... Ciekawe jak bylo na prawde - w sensie procentowego udzialu softow.

 

Filmek spoko ale co mnie bardziej ciekawi "uots tu kom" czyli jakies wiesci o XSI7 i Moondust. Reszta to bicie piany i odcinanie kuponow od juz wykonanych prac... Wiem wiem, reel... Ale na Siggraph mam nadzieje na XSI7 i Mudbox 2.0. Inaczej kiszka stolcowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne demko, jak zwykle.

 

Tyle trochę nudne. Kiedyś więcej uwagi przykładali do tego, co podają na talerz. O połowę ciach!, kilka ujęć z fabuł, kilka z reklam, "Arka" na deser i już. Więcej nie znaczy lepiej, tym bardziej jeśli ujęcia prezentują równy, żeby nie powiedzieć jednostajny, poziom.

 

Były kiedyś reele XSI zorientowane na grafikę i motion design, "tu pracują artyści" - chciały zgodnie z filozofią marki, powiedzieć. Teraz mają miszmasz bez charakteru.

 

O, ponarzekałem sobie od rana ;)

 

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie taki ladny reel do Maxa? Ostatnio brakuje mi inspiracji do tego softu :D I mam wrazenie ze autodesk maxa prawie w ogole nie promuje, robia to za niego producenci fajnych pluginow.

Tez se z rana ponazekam, a co mi tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności