Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Nissan Skyline R33


SERGIO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dodaje renderki modelu bez siatki.Teras sie zastanawiam czym renderowac.Mentalem,V-ray,czy standartowy lighttracer+photoshop.Zalezy mi na czasie.Nie chce mi sie czekac narender jednej klatki ponad godzine.Chcialbym zrobic filmik z tym autem.

Moze ktos wie jakie bylo by rozwiazanie?Jakosc obrazu" V-ray" ale zeby szybciej sie liczylo.Moze render na alpha i mixowac w After Effects.

Jesli ktos wie.Prosilbym o pomoc:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny model, gratulacje umiejętności,

 

co do animacji to pewnie najlepiej renderować na warstwach, i wtedy jakieś GI będzie zbędne raczej wyrenderujesz auto z AO i tło z AO i poskładasz wszystko w AF to Mental powinien bez problemu to obrobić szybko w końcu jest do animacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem o wiele ładniejsze modele i o wiele słabsze modele, temu brakuje paru szczegółów. siateczke troche popraw w dolnych częściach pojazdu szczególnie bok i tył. Czekam na anime...

 

EDIT: oceniam tak tylko dlatego, gdyż mam te same problemy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Po kilku dniach znalazlem w koncu metode na szybki render ;P

Dodaje ten testowy render ktory mi sie udalo uzyskac w ciagu 20 min moze.

Dokladnie jeszcze nie obliczylem.Dalej bede walczyl z tym.

Oczywiscie render jeszcze zadna rewelacja.Ale jest mnostwo plusow.Caly obraz jest na warswach.Osobno cien pod autem,osobno kolor karoserii,osobno swiatlo cien na karoserii,i osobno odbicia swiatla na karoserii.

Reszta jak widac narazie jest szara. W koncu to jest WIP a nie VIP:) dlatego juz daje ten renderek testowy na forum.

Co o tym myslicie?

Aha i jeszcze mam takie pytanko dla tych co lepia autka w maxie.Ile wam schodzi na koncowy render czasu (mentalem,vrayem,brazilem czy jeszcze czyms)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh:)To tylko testowe renderki.Spokojnie;D

Auto jest przygotowane do animacji.(prawie ;P)

Postaram sie dodac nowe renderki auta w akcji :] Musze jeszcze dopracowac model.

Mam jeszcze kilka nie skonczonych projektow ktore po kolei beda sie pojawiac na forum.

Wkrotce dodam kultowe auto HONDA CRX 1992 po tuningu ktore bedzie bralo udzial w animacji jako drugie auto.

Za storyboard do animacji wezme sie dopiero w przyszlym tygodniu. podejrzewam.Po zaplanowaniu ujec bede odpowiednio rigowac auta zaleznie od sceny.

Dziekuje za komentarze i uwagi.

Czekam na komentarze.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności