Skocz do zawartości

Scena 3D: Sypialnia


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zacząłem wczoraj wieczorem, poszedłem spać, wstałem rano, dokończyłem, potem miałem cały dzień zawalony, niedawno przyszedłem, wyrenderowałem i o to jest ;) Wzorowałem się na katalogu BRW, taka szybka Vizka. Pozdro.

 

sypialnia_FR08.jpg

 

sypialnia_FR08_szczegoly.jpg

 

I przyznam, niestety przy tak intensywnym świetle słońca padającym na łózko, wytracił się cały materiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

poza tym że nie masz jakby ściany, framugi przy oknach, i to dziwnie wygląda to naprawdę git. Lis kiedyś mi napisał taki comment "za dużo światła" i tutaj chyba także będzie adekwatny. za oknami powinno byc przejarane, że nie powiem już o jakimś tle.

 

w szybie na szafie widać koniec parapetu-ściany, co psuje efekt. i na łóżku nie rozumiem co to, karimata, kocyk, duża podkładka pod myszkę czy ręcznik niemechaty to w paski.

 

ale żeby nie było. wrażenie jak najbardziej pozytywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego spodziewał byś się po 2h modelowania i dwudziestu minutach bawienia się w materiały i ustawienia? :) Przyznaje że przesadziłem może dokrawając tą prace do Galerii 3D, ale tak jakoś mi się spodobała mimo jej prostoty :)

 

Wybaczcie że trochę zaniżam poziom, poprawię się jak najszybciej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Falcom bede szczery i brutalny. Jak juz cos robic z katalogu to skoluj sobie cos co faktycznie cieszyc bedzie oko potencjalnego klienta, cos ze smakiem i klasa bo to co tu widze zakrawa na miano najwiekszego żyta percepcyjnie wrecz nokautującego. Rendery robic robisz i szkoda patrzeć ze na takie g.... czas tracisz. Dla inspiracji polecam katalog bisazzy czy mebli minottiego. Co do renderu to sam chyba widzisz ze klamek brakuje i innych detali, poduszki niemalze lewituja itd. Pozdrawiam i nie denerwuj sie za ton posta ale o prostu piekno to nie tylko Doda w różowych majtach i żołtych skarpetach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności