Skocz do zawartości

Pojazd 3D: HC-S Concept Car (update: 30.06.2008)


Homa

Rekomendowane odpowiedzi

rozkręciłeś się, jak dla mnie bomba :)

 

edit. jednak mam wątpliwości co do ergonomi pokręteł od nawiewu/klimatyzacji, nie są zbyt blisko siebie? wiadomo że przy koncepcie nie ma to znaczenia ale tak się czepisam z przyzwyczajenia ;)

Edytowane przez pecet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Freedom Fighter - Dzięki! Chyba faktycznie są za cienkie - do poprawy :)

Pecet - Dzięx :) Masz racje - pomniejszę je troszkę i oddalę. Dzięki za słuszną uwagę.

RA, Poke - Dziekuję :)

Jest też trochę krzywizn (góra środkowej konsoli, próg z napisem), poprawki w planie także spoko ;-)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glebsze fotele by sie przydaly, te wygladaja na plaskie i grube. Kerownica plaska. W drzwiach juz jest schowek? Pasy sa za male [skala] ale to juz FFighter pisal. No i pod kierownica bym sie moze nie zmiescil, ale u pasazera- napewno.

 

Pod wzgledem modellingu- owned.

 

PS. Po pm-ce sie tak rozpedzilem ;d

 

 

EDIT:

Nie nie, zle napisalem :)

Ze zmieszczeniem sie pod kierownica chodzilo mi o to, ze... zmiescilbym sie POD kierownica, na wycieraczce. W cholere miejsca tam, albo mam takie wrazenie, bo podloga jest plaska. Moglaby zaginac sie w gore, im dalej od fotela.

Edytowane przez Kr3tz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kr3tz - Dawaj, dawaj, hehehe :) Z fotelami to "długa historia" - te są bardziej rekreacyjne wiem... nie będę już ich zmieniał (i tak napis modelowałem bo mi przy disp. maxa wywalało), kierownica jak dla mnie wporzo i zmieściłbyś się pod nią gwarantuję, bo proporcje skalowałem do modelu człowieka :-P Pasy - do poprawy fakt... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno mi sie przypomniało, wiem ze to sportowy samochód ale komfort musi być:) Ja nie wyobrażam sobie jazdy bez podłokietników przy drzwiach, chyba by mi ręce odpadły po jakimś czasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

projekt poprostu bomba ale mam takie wrazenie ze to wnecze jest porownaniu do samochodu bardzo malutkie i jak by wcielic ten model w zycie to mial by wielkosc porownywalne do hamera H1, fotel kierowcy jest tak strasznie przesuniety do tylu i nie wiem czy kierowca dotykal by pedalow gazu, hamulca i ciekawe czy by dostal do kierownicy.

Takie jest moje zdanie ale to twoj projekt a talentu to tylko pozazdroscic

Edytowane przez zimzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie cały miesiąc ciężko było mi znaleźć czas by coś podziergać, więc teraz troszkę odkopuję, hehe...

Takie coś pod tylną klapą wyprodukowałem, ale nie czepiajcie się za mocno, bo na mechanice nie znam się za dobrze. Referki z Gallardo i jakiejś starej ferrarki miałem... Głównie chodzi o to by coś tam przez szybkę wyglądało, bo zbliżeń na motor nie przewiduję :)

Pozdrawiam!

 

hcs09405ss6.jpg

 

hcs09404ww5.jpg

 

hcs09406an6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny silniczek.

Dołączam się do prośby o jakieś oznaczenia chociażby na dolotach.

Mógłbyś dodać jakiś detal na ścianach komory silnika np. jakieś przetłoczenia (tylko taka sugestia).

Sam concept też mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ ma rację to dolot powietrza do cylindrów, tak jak pisałem coś tam wyrzeźbie jeszcze. O "rozpórkach" też myślałem, ale nie ma już miejsca - musiałyby iść nad silnikiem i jakoś nie bardzo mi sie to podoba :)

Fred dzięki. Jednak nie będe kombinował z przetłoczeniami, bo i tak nie będzie tego widać... a jak wspominałem komp mi już klęka, choć model ma tylko 1,2 mln poly!

Aktualnie pracuje nad studiem, więc w miarę możliwości chciałbym zbliżyć sie do finału - ileż można :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak z tą rozporka to by byla juz przesada. Jak to ktos powiedzial "ideał nie jest wtedy gdy nie mozna nic dodac tylko jak nie mozna juz nic odjąć." Cos w tym jest;) I jasne nie ma co sie zakopywac skrajnie w detal bo kiedys trzeba to skonczyc. Juz zacieram rece. I wspolczuje... mi tez powoli hardware zaczyna strajkowac:|

 

pecet - zazdroszcze tego rozbierania. Co innego teoria a co innego praktyka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności