Skocz do zawartości

Vista to wciaz beta... :)


mirach

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna by to bylo wrzucic do rzeczy zabawnych, ale jako ze temat tego iz temat tego czy brac viste czy tez nie jest poruszany czesto, to wrzucam tu, zeby latwiej znalesc:

 

http://hacking.pl/pl/news-7484-Ballmer_Vista_to_niezakonczona_produkcja.html

 

troche dluzsza wersja po englishu

 

http://www.theregister.co.uk/2008/04/18/ballmer_vista_incomplete/

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Plastique - ale po 1,5 roku bez formatu?

 

z formatami co 3-4 miesiace, i nie poszla systemowa tylko z projektami. Mam backup wiec mi splywa, ale sposob w jaki zniknela jest zaskakujacy. Zero bledow, bsod-ów, zdnych sygnalow ze cos jest nie tak. Poprostu wcielo i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam moje pierwsze 5 minut przy Viście - podpiąłem pendrive, otworzyłem mój komputr i cały świeżo zainstalowany sytem się zawiesił:D

Niestety muszę na tym pracować i właśnie najbardziej narzekam na wydajność, wszystko otwiera się baardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lub co was w takim razie zmusza do instalacji Windows Vista? Xp nie wystarczy?

 

z lapkiem dostalem :( a nie mam zamiaru placic za nastepny system od M$. Cale szczescie ze ostatnio w domu jedynie www przegladam i raz na jakis czas w gre zagram, wiec vista nie naprzykza mi sie jakos strasznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam narzekacie. XP byl rownie gowniany na poczatku. Ja mam viste ultimate box zainstalowana od ponad pol roku. Nie narzekam czasami lubi pokazac swoje ja ale to jak kazdy produkt micros. W XP dobijalo mnie to iz system po kilku miesiacach uzytkowania zwalnial z dnia na dzien tutaj tego nie zaobserwowalem wszystko smiga az milo :). Gdyby nie fakt ze podobnie jak kliment woroszyłow zakupilem nowy sprzet wiecej ramu to nie pchal bym sie w viste. A mam pytanie do posiadaczy XP x64 jak ze sterownikami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam moje pierwsze 5 minut przy Viście - podpiąłem pendrive, otworzyłem mój komputr i cały świeżo zainstalowany sytem się zawiesił:D

 

Miałem tak samo....więc kupiłem nowy Pendrive...i juz sie nie wiesza ;)

Chociaż też Vista ma problemy z róznymi sprzętami typu telefony, MP4 czy pendrivy podłączane do USB...niby usówam bezpiecznie np. MP4...ale sama mp4 wciąż pokazuje, ze jest podłączona do kompa...z innymi sprzętami tez tak jest...a pod XP to nei występuje.

Ale ogólnie nie znarzekam...A czy wolno chodzi? Nie zauważyłem...ale Quad z 3GB Ramu to troche by było głupio gdyby cos działało wolno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z formatami co 3-4 miesiace, i nie poszla systemowa tylko z projektami. Mam backup wiec mi splywa, ale sposob w jaki zniknela jest zaskakujacy. Zero bledow, bsod-ów, zdnych sygnalow ze cos jest nie tak. Poprostu wcielo i juz.

 

to nie wina systemu tylko twardziela. Zrób defragmentacje lub format całego twardziela i stwórz partycje od nowa. Program do tworzenia partycji to

Partition Magic.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze tak zapytam. Pod jaka marka ?

Ja przez wiele lat (i dyskow) uzywalem Partition Magic. Tylko ze ostatnio przejol go Symantec, i zaczolem slyszec zle opinie...

 

Co do nazekania na viste. Moze i toto dziala. Ale w momencie jak sami ludzie od M$a przyznaja ze wydali cos co jeszcze powinno byc w fazie poprawek, to daje do myslenia wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i dźwięki błędu(i inne) nie są tak irytujące jak w XPku, taki delikatny brzdęk że nawet nie wiadomo że to błąd w XP po tym dźwięku można było się domyślać że niebo się wali :D

 

Dźwięki... Jeszcze chyba jestem za młody, by zrozumieć, po co są te wszystkie dźwięki systemu operacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności