Skocz do zawartości

Finished 2D - "Minotaur"


maronski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No spoko wygląda! Szacun!

 

Konstruktywnie:

Oświetlenie na tarczy jakieś takie gładkie, znaczy ten ornament w ogóle się nie uwypukla przez ten laserunek świecący z lewej strony.

Taki sam mankament na bransolecie.

Ogólnie światełko wydaje mi się za mało okiełznane, nie mówię, że bym lepiej zrobił, ale chyba Ty powinieneś jeszcze coś wycisnąć:)

 

Po przemyśleniu, ilustracja wygląda bardzo fajnie, widać stylizację, ino delikatnie przypomina mi kolaż, tak jakbyś ją poskładał i nie chciało Ci się bawić światłem i przestrzenią.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde bardzo fajnie wyszlo, tlo super co do minotaura to co wyzej nad swiatlem wypadaloby sie jeszcze zastanowic i lepiej je rozplanowac a te texutrke tarczy/bransolety to wez warpem powyciagaj zeby skroty i wypuklenia w perspektywie ladnie zlapac :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej na upie, wcześniej minotaur trochę przekoloryzowany był, no ale tarczy nie poprawiłeś, myślę że wystarczyło by lekko cieniem pojechać w żłobieniach na ornamencie w miejscu bliku światła i nikt się nie czepi, jeszcze jedna sprawa, po lewej stronie tarczę otacza cien którego być nie powinno, zamiast niego mógłbyś wlepić jakieś elementy podłoża ;P Za to Topór pierwsza klasa. Widać że więcej ostatnio kleisz tekstury niż rysujesz, nie chciałbyś czegoś naskrobać od podstaw tak profilaktycznie? ;] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę uwag co do Minotaura już było, więc i ja dołożę swoje. Mam dość skomercjalizowane podejście do postaci mitycznych co szybko zwróciło moją uwagę na dość mizerną budowę ciała bohatera. Nie wiem czy wynika to z jego zwartej postawy atakująco obronnej, no właśnie to też jakoś ciężko mi się czyta. Niżej podpisany.

 

Fan komiksowych stereotypów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi sie rzuca w oczy:

 

1. Jakos tak pusto z lewej a z prawej upchane....

2. Mam wrazenie, ze toporek rzuca cien na zamek

3. Byczus miejscami bardzo plaski - glowa, rogi

4. Oswietlenie lata jak chce

5. Tarcza odstaje jakosciowo- jest na pierwszym planie, warto ja troche dopracowac

6. Kamienie szlachetne - dalbym wiecej blasku i nasycenia na nie - jakies takie blade...

 

Podoba mi sie klimacik pracy, fajna mitologiczna stylizacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady.

Może to nie jest jakiś mega wypust na światowym poziomie. Może było mało czasu. Może za te parę groszy nie trzeba się ścierać. Może jak pójdzie parę komentarzy na minus to nie wypada inaczej...

 

Uważam, że można było zrobić to lepiej i nie jest to może perełka ale bardziej komercja. Bardzo komercyjny kawałek który po raz pierwszy zrobiłem dla wydawcy na warstwach.

Stąd też te odcięcia. Gdy robię na płasko robię pod siebie i używam swoich myków.

 

Nie chcę tłumaczyć tu siebie czy pracy:

 

OMAM: Bo to młody Minotaur a ja stary ciul.

gazoonga: pusto z lewej bo trzeba miejsce dać wydawnictwu na literki. right?

Co do toporka to ja nie mam takiego wrażenia :)

Oświetlenie lata tak jak ja chcę. Tak fajnie komercyjnie się pokłada :)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności