Skocz do zawartości

WIP-2D "Kolacja we dwoje"


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak zobaczyłem po raz pierwszy jedną z twoich prac z postacią na koniu to jakoś nie byłem przekonany do tych drobnych kresek ale ta jest naprawde niezła. Wyszło bardzo przestrzennie i żywo. Jak w tym kierunku pociągniesz dalej to ciekam jestem jak to będzie za rok wyglądać. Nie zazdroszcze tylko wymęczonemu tabletowi :D.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnej "odsłonie" zamiast głów "wymieniających" się płynam i ustrojowymi zapewne ukażesz dwie d....y podczas wymiany kału.Równie apetyczne.Dramatyczny brak wyobraźni.

A wystarczy po prostu dobry, klasyczny portret, lub martwa natura - całkospoko,jeśli jako twórca masz coś do powiedzenia...pozdro.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak romantycznie i za rączki się trzymają;d elzby: nie sądzę że oni wymieniają się płynem ustrojowym, raczej trzymają kawałek mięsa i nie nie, nie wyrywają go sobie nawzajem, ale dzielą się nim, jest fajnie ukazany fakt iż nawet najstraszliwszy kanibal z(zakładam że z "kanibalką") mogą się kochać i z tak drastycznej chwili jaką jest rozszarpywanie kawałka mięsa, mogą wyciągnąć nutkę miłości ...:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elsby: czyli tylko jak twórca całe życie będzie malował apetyczne portrety/martwe, to znaczy że ma coś do powiedzenia? :/

 

Owszem, można malować wszystko.Wolność.Tylko po co? Ohydy pełno dookoła w realu, łącznie z netem i TV.Żadna "pracka" jej nie prześcignie.

Co do martwych natur. Giorgio Morandi malował całe życie parę dzbanuszków

na małych płócienkach.Dziś słusznie jest uważany za jednego z największych.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elsby, ponoc jestes oszczedny w slowach. Powinienes pozostac przy tej dewizie.

 

Jeśli nie masz argumentów to je znajdź, zamiast mówić co kto powinien.Albo otwórz kącik porad.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm.. elsby .. każdy tworzy to co uzna za słuszne. Może miał jakąś ciekawą inspirację ..

Mnie ogólnie praca się podoba .. styl jest bardzo fajny i oryginalny.

Skoro Ty lubisz tworzyć dupy wymieniające się kałem .. lol .. to proszę to sie fetysz nazywa .. w ogóle stary.. Twój komentarz był nie na miejscu .. imho trochę żałosny ... no ale cóż.. w końcu "Wolność" .. prawda ?

 

Co do interpretacji to ja w tym widzę dwójkę wampirów wymieniających się krwią :)

 

Bardzo fajna praca, tak trzymać.

 

Pozdrawiam,

Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elsby: ok, chyba wiem do czego zmierzałeś w swojej wypowiedzi. Ale nadal uważam, że z faktu malowania samych portretów/martwych nie wynika wcale, że artysta ma coś do powiedzenia - w dużej mierze zależy to od samego artysty. Tak samo, nie każda makabreska coś przekazuje - ale to nie znaczy również, że artysta nie powinien w ogóle próbować. Niektórzy dobrze się w tym czują, i myślę że nie należy tego potępiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elsby: ok, chyba wiem do czego zmierzałeś w swojej wypowiedzi. Ale nadal uważam, że z faktu malowania samych portretów/martwych nie wynika wcale, że artysta ma coś do powiedzenia - w dużej mierze zależy to od samego artysty. Tak samo, nie każda makabreska coś przekazuje - ale to nie znaczy również, że artysta nie powinien w ogóle próbować. Niektórzy dobrze się w tym czują, i myślę że nie należy tego potępiać.

 

Ja w żadnym wypadku nie potępiam.Tylko szkoda, że gość z niewątpliwym talentem ściga się z atlasem fizjologicznym.Możę sie mylę. Nie muszę mieć racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elsby-to zes napisal chlopie...;] to ze makabra,brzydota, ohyda to co z tego? do garnuszkow moge taki sam bezsensowny komentarz zostawic" garnuszkow pełno dookoła w realu " Jezeli masz sie czepiac to czep sie konkrentymi zarzutami a nie takimi subiektywnymi pierdulkami. Thx ma stylowe pracki,ponadto ten styl swietnie pasuje do tematyki ktora przedstawia i tyle.... A beksinski rozumiem to tez zaden artysta bo przedstawial swiat raczej ponury, szaro-bury, smutny,pelny cierpienie itp?- po co to robil,przeciez pelno teog dookola....

 

"Jeśli nie masz argumentów to je znajdź, zamiast mówić co kto powinien.Albo otwórz kącik porad.Pozdro"

 

no i sam siebie opisales, nie masz argumentow, mowisz kto ma co robic...-moze otworz kacik porad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm.. elsby .. każdy tworzy to co uzna za słuszne. Może miał jakąś ciekawą inspirację ..

Mnie ogólnie praca się podoba .. styl jest bardzo fajny i oryginalny.

Skoro Ty lubisz tworzyć dupy wymieniające się kałem .. lol .. to proszę to sie fetysz nazywa .. w ogóle stary.. Twój komentarz był nie na miejscu .. imho trochę żałosny ... no ale cóż.. w końcu "Wolność" .. prawda ?

 

Co do interpretacji to ja w tym widzę dwójkę wampirów wymieniających się krwią :)

 

Bardzo fajna praca, tak trzymać.

 

Pozdrawiam,

Solo

Bardziej się skupiaj nad czytaniem, a jak chcesz być złośliwy, to cienko ci idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie czytać tej całej kłótni... wiec przejde do sedna... makabrycznie piękna praca... jak zwykle SMAKOWA (jak by to Czesio z Władców Much powiedział)

 

:)

 

Pozdrawiam.

 

 

P.S.

Paks między chrześcijany :) szkoda się kłócić :)

 

P.S. 2

Thx może jakiś maluczki tutek odnośnie techniki?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx, apropos obrazka KOlacja.

Bardzo mi sie podoba, swietna kreska.

Uwaga bedzie :) Zastanów sie na pierwszym planem ( te dwie splecione rece) czy nie jest zamocny. Odciaga uwagę tego co jest chyba najistotniejsze w Twojej pracy, czyli ...hhmmm...twarzy i dynamicznej perspektywy.

Ewentualnia zrob je delikatniejsze, wydaje mi sie ze pazury tu nie pasują.

Lepiej zrobic mniej niz przegadac prace.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny klimat

 

Niewiem, nie jestem ogólnie za autorskimi interpretacjami. Dzieło dla każdego mówi co innego. byłem sceptyczny jeżeli chodzi o opinie elsbego ale ten typ nawijający smarka na kwiatek^^, inne obrazki mają jak dla mnie dużo więcej do opowiedzenia(obraz z kolacją super).

 

Bardzo fajnie że własnym torem się idzie, a nie big gunns'n'boobs

 

"if u dont have nothing nice to say, say nothing"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności