Skocz do zawartości

Featured Replies

  • Odpowiedzi 5
  • Wyświetleń 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

hmmm... dziwny produkt moim zdaniem. Same gotowce... co z takim czymś naprawdę można zrobić po za wykorzystaniem zieleni i niektórych modeli. Ustawienia Vsun'a i Ccamery... nie lepiej nauczyć sie ich obsługi i samemu cieszyć sie frajdą tworzenia renderów. Produkt ten chyba adresowany jest dla ludzi bez szczególnych zainteresowań tą dziedziną.

 

Zresztą w internecie jest masę artykułów i Tutoriali na te tematy i szkoda płacić za takową wiedzę skoro "leży ona na ulicy".

Napisano

Taka sama dyskusja byla jak wydawali pierwsza plytke z seri ArchInteriors. To juz chyba ich 20 plytka z rodzaju "popatrz jakie fajne sceny renderujemy" i tak sobie mysle, ze gdyby im tego ludzie nie kupowali, to by skonczyli wyadawac na 1 czy 2.

 

Co do mojego odczucia, to mam wrazenie ze co kolejna plyta, to mniej dopieszczona, a szkoda.

Napisano

Jak to po co ludzie to kupują? Ze strony Everów: Get your own portfolio and join cg marke. Proste?

Napisano

Bynajmniej, nawet bardziej skomplikowane.

Bo jakim idiotą trzeba być, żeby "kupić" sobie portfolio i myśleć, że pierwszy lepszy klient nie zorientuje się w prawdziwym "skillu"? Poza tym jak to będzie, gdy co druga witryna firmy wizkowej będzie prezentować takie samo "oryginalne" portfolio?

 

Evermotion znalazło całkiem niezły sposób zarobienia kasy i trudno im cos zarzucać.

To tylko ich klienci są idiotami. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności