Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi R8 2008 Upek


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

No to tak :) moje ostatnie wypociny... Wymodelowane w 4 dni... przez 2 tyg.. malo czasu bylo wienc chwile mi zeszlo :) Wnętrze jest tylko ze ofc zapomnialem dac unchide -.- i tak juz poszlo ale no nic... będzie w next renderze jak skończe silnik :) czyli jutro jak znajde czas :)

 

Komentarze porady etc mile widziane jak zwykle :)

 

2fixedlilny2.th.jpg

 

Hi res na sharku dla patrego :]

2fixeddz6.th.jpg

 

 

Upek hehe

 

Tym razem w mental ray :) Stylizowane studio, dof nois etc specjalnie dodane.

1liloo3.jpg

By D4D4L

1hqrj1.th.jpg

Edytowane przez D4D4L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Siemka

 

JW_2305 - tnx i gdzie widzisz tą krzywizne ? a światla mialy być bajeranckie i takie są :P Do wipa nie wrzucalem bo poprostu nie wiem czy znajde czas na dokańczanie go więc jest tutaj :)

patry- heya, gdzie ty masz te krzywizny ? :> ''Odbicia za bardzo napaćkane na prawej stronie (patrząc od przodu) :)'' jakim cudem patrzysz od przodu skoro fotka jest z perspektywy ? :D nvm co masz na mysli ? :>

Black Mamba - tnx :)

zgred88 - thanx, nic nie jest idealne i nic nie da się skopiować idealnie :)

chudy - tnx, ha to kamera :) ale co do wysokości to chyba masz racje, ale zawsze to wiesz no Polska wersja na Polskie wiejskie drogi :D

Kimmi - Thanx :) co do idealności to jak juz wspomnialem nic nie jest idealne :) ale nasmarój mi te krzywizny to poprawie :P

Edytowane przez D4D4L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

JW_2305 - tnx i gdzie widzisz tą krzywizne ? a światla mialy być bajeranckie i takie są :P Do wipa nie wrzucalem bo poprostu nie wiem czy znajde czas na dokańczanie go więc jest tutaj :)

 

W prawym gornym rogu, na zbiegu tej bocznej linii i swiatla. A swiatla nie wiem czemu, ale nie robia az takiego wrazenia, jak w rzeczywistosci, ale moze tylko dlatego, ze to nie jest rzeczywistosc;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4D4L - xD "patrząc" od przodu :) W myślach przecież można sobie obrócić auto :P Co to znaczy nvm? o_O

Co do błędów -

93079718ri6.th.jpg

A - widać jak byk, że jest źle :) Chamferek u Ciebie skręca w bok, a ma iść prosto :)

B - brak zagięcia do osi symetrii auta na końcu blachy :)

C - no cóż, krzywo :) Musiałbyś bardziej zagęścić siatkę, żeby tam się nic nie pochrzaniło :)

D - rowek klamki ma iść bardziej pod skosem

E - brak ciągłości linii :) pod spodem narysowałem jak jest u Ciebie (wyżej), a jak mniej więcej być powinno (niżej)

F - to co do E

G - widać, że tam ma być ostry kant :) U Ciebie jest mięciutko :)

H - no lusterko to w ogóle całe niezgodne z oryg. :P

Znalazłbym więcej, ale nie mam jak ściągnąć hi-res'a, bo mi rapid nie działa :)

 

Czekam na renderek z wnętrzem i silniczkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

JW_2305 - tak wlasnie jest w oryginale... oile myślimy o tym samym miejscu :)

Patry - weeee :D ok lecimy z koxem :]

emumblendybk3.th.jpg

 

A - leci prosto i jest ok :P B- nawet nie wiem o co ci chodzi ale jest tak jak na referce C- Hum to są wlasnie te miejsca których nie lubie... D- I idze :) W,F - chyba jest..sam oceń :) G - tez mam ostry kant :C H - bo je robilem o 3 w nocy i juz ledwo co na oczy widzialem :D ale poprawie.. obiecuje :)

 

a z tego co ja zauwarzylem to zapomnialem zrobić cięcie na przednim nadkolu od strony drzwi :D hahaha ale się poprawi :] jak będzie tyl i silnik to juz bedzie :]

 

Tnx patry i JW_2305 za wytyczke blędów :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - nie jest ok :P Faktycznie ten chamfer ma skręcać, ale zauważ, że on się rozdziela tak jakby na 2 części :) Więc mamy pół na pół racji :)

B - no na refce jest bardziej gładko :)

C - ;)

D, E, F - dobra, sorry, przesadziłem :D

G - nie widać na tych Twoich screenach :D Daj zooma :)

H - no musisz poprawić :)

 

edit

nie będę śmiecił wątku, więc edytuję i do postu nr 13 -

A - xD

G - No i tak masz za mało ostro w porównaniu do oryginału :P

Edytowane przez patry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Heja

 

A - ale kręcisz o jaa :D raz prosto raz skręcac haha :D sam dales referke i idze prosto.. a tak naprawde to on sie tam rozchodzi :) i umnie też się poczęsci rozchodzi ale niech ci bedzie ;p

B - tam jest gladko cienie zrobily swoje :)

C - ;]

D, E, F - :*:*

G - ahhahahaet6.th.jpg

H - i poprawie na razie nie mam czasu :)

 

Pozdro :)

 

 

Edit - poprawilem rendery w 1 poscie ;] juz powinno byc ok... :)

Edytowane przez D4D4L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Touch - hehe nooo :]

Pawelkos - cuz jakos takie mi najbardziej odpowiadaly wiec takie zrobilem... co do oponek to to jest displacement...i jakies na oko trzasnolem... nie wiem jak oryginaly wygladaja ;p

J|L - hehe lol... cuz nie wiem :D

ReflectVision - Mi tez ale teraz wole ta czarna :]

 

Tnx za komenty wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i na przyszlosc wysun troche tyulne koło ;)

 

Heya a no wlasnie nie wiem jak jest z tymi kulkami ;/ niby kola mają isc równo ale wtedy są schowane a jak wysune to ficycznie się nie zgadzają ;/ to jest dziwne.... co do diudek to w after effect robilem :)

 

 

co do czerni... tak render jest czarny i tak mialo byc... ale jak nie widzisz lączenia reflektolu lampy z modelem(planem czy czyms tam oprawką lampy) i detalu na carbonie(na bocznych dzwiach) to masz za ciemno ustawiony monitor ;) fotke testowalem na 2x dell i 2x shit lcd więc jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności