Skocz do zawartości

Efekty specjalne w filmie Speed Racer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Na łamach serwisu CGSociety pojawił się ciekawy artykuł poświęcony tworzeniu efektów specjalnych w nowym filmie braci Wachowskich "Speed Racer". Za efekty specjalne w tym filmie odpowiedzialne było studio Digital Domain.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=167

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czy to jest komedia czy co?? szczerze efekty dość marne, Hollywood przyzwyczaiło nas do lepszych FXów :) te wyglądają jak z czołówki jakiejś futurystycznej samochodówki :)

A o fabule nie będę nic mówił bo jeśli to nie komedia to marność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hollywood cierpi na brak pomysłów ostatnimi czasy... same remake'i, a to starszych seriali, a to odnowione wersje kasowych hitów...

Jeśli chodzi o mnie to spodziewam sie czegoś więcej od Wachowskich niż FX'y, tu brakuje za przeproszeniem JAJEC... właśnie co oglądnąłem film i jako fan wszelakiej mangi itp. film do mnie nie trafił w zupełności... może dlatego że niezbyt trawie te cukierkowe potraktowanie filmu. To może przesada ale to coś podobnego jak przenoszenie SW Wojny Klonów z 2D na konwencje 3D z idealnym odwzorowaniem stylu cartoonowego który sam w sobie jest pyszny ale jako 3D daje niesmak w ustach :)

 

Pozdrawiam i sorka za offtopa z tymi SW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności