Skocz do zawartości

Teczka 2D: DaRoZ (Self Portrait + still life "na zywo" 2.11)


DaRoZ

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chlopaki :)

 

Mariossan- zgadza sie :] poranna, jeszcze niedopita zielona herbata :P

IN Flaamess- nie studiuje... jeszcze :P matura tuz tuz, a chcialbym sie zaczac przygotowywac na jakies artystyczne studia, niestety wolnego czasu jak na lekarstwo wiec staram sie cos cwiczyc w miedzyczasie :] za Farbki by sie czlowiek wzial, no ale... eh moze niedlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wacki juz sporo potanialy, pamietam ze za swoj musialem dac prawie poltorej miesiecznego wynagrodzenia gdy pracowalem w sezonie w tamtym roku.

 

Daro masz genialne te prace, jak juz skonczysz szkole idz na zawodostwo tylko pracuj ciezko nad umiejetnosciami a za pare lat bedziesz dzialal na swiatowej arenie jako profesionalista.

 

Zal mi "pupe" sciska, bo zazdroszcze umiejetnosci hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

chyba juz najwyzsza pora na updejt teczki ;] Postaram sie regularnie dorzucac tu kolejne nowe prace, jeszcze nie wszystko moge niestety pokazac, kilka rzeczy mam zaczetych i w najblizszym czasie powinny byc ukonczone :) Tym razem bedzie troche digitalu troche tradycyjnych, w tym roku przygotowywalem sie na ASP, wiekszosc cwiczen powstalo za pomoca olowka i farb, wysilek sie oplacil bo udalo mi sie dostac wiec nie ma co narzekac :)

 

Robin hood troche "podrasowany" bo z umiejetnosciami maga, pierwotnie szkic mial byc na Chow'a spory juz jakis czas temu, ale ostatecznie skonczylem dla siebie:

 

robin12.jpg

 

Predators natchnely mnie by popelnic taki artwork, stara milosc z dziecinstwa powrocila i nie moglem sobie odmowic namalowania jakiegos Predatora tabletem. Jeszcze nie jestem z tego do konca zadowolony, wiec pewnie jeszcze wroce do tej pracy :)

 

pred21.jpg

 

Cwiczenie szybkiego renderingu z fotki, w najblizszym czasie planuje porobic wiecej takic (30min):

 

dziewucha10.jpg

 

Speedy z refek:

 

dziewucha8.jpg

 

taniecg.jpg

 

 

i dla porzadku wrzucam jeszcze speedy z TSP'ow:

 

enviro121.jpg

 

stykss2.jpg

 

dinofh.jpg

 

i kilka z tradycyjnych, ktore znalazly sie w teczce na uczelnie(wszystkie w formacie 100x70cm):

 

martwa8.jpg

 

butkis.jpg

 

martwa10c.jpg

 

martwa5.jpg

 

grzes1.jpg

 

grzes2.jpg

 

klaudiay.jpg

 

tatac.jpg

 

martwa9.jpg

 

martwa3.jpg

 

martwa4.jpg

 

Pozdrawiam,

 

Darek

Edytowane przez DaRoZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malarstwo świetne, to olej czy akryl? Rzuca mi się w oczy jednolita paleta ale trudno mi uznać czy to dobrze czy źle, tym bardziej, że te prace poszły na ASP do teczki. Tradycyjnie i w ołówku jak dla mnie zdecydowanie lepiej niż digital. No i patrząc już od jakiegoś czasu w digitalu masz problem z włosami, wszędzie są tak samo ułożone i nastroszone jak zaraz po kąpieli, ale w pracach z referkami widać, że to ćwiczysz tak więc myślę że kluczem jest po prostu obserwacja, podczas prac w digitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za uwagi :) Malarstwo to akryl, w sumie 4 miesiace temu pierwszy raz mialem stycznosc z tym medium na troche dluzej i przyznam, ze bardzo mi sie spodobalo ;] Farb olejnych jeszcze nie probowalem, ale na pewno niebawem sproboje bo bardzo mnie to kusi.

Digitalu niestety malo w tym roku mialem okazje pocwiczyc, planuje to teraz wszystko w najblizszym czasie nadrobic, chcialbym aby te prace powstawaly szybciej a ich malowanie przychodzile z wieksza lekkoscia i swoboda, na razie to marzenia scietej glowy ale trzeba probowac :P Predator nie wyszedl mi do konca tak jak chcialem, mimo iz przerabialem go ze 3x ;p Wydaje mi sie ze przy wiekszym dopracowywaniu prac, czasem gubie bryle i tu chyba tkwi problem tej plaskosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaniem moim:

predziak za jasny jest, obiekty wydaja sie ciemniejsze na tle nieba

zreszta wyciagnij przed siebie dlon i zobacz jaka jasna jest na tle sciany a jaka ciemna na tle okna

oswietlenie od wystrzalu chyba zbyt mocno rozjasnia predatora

 

w tle bys sie cos przydalo bardziej dopracowanego do zawieszenia oka

 

kompozycja troche mi nie lezy, za bardzo zepchnales bohatera do rogu i zbyt mocno go zgarbiłeś

 

tsp bardzo fajne, zwlaszcza Styks

 

z tradycyjnych malunkow fajne buciory, z rysunkow najlepszy portret goscia z wasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności