Skocz do zawartości

Scena 3d: Biurko - miejsce \"pracy\" ;]


Rekomendowane odpowiedzi

witam, w 3ds max siedze jakis miech a oto moje najnowsze dzielo ktore zamieszczam poraz pierwszy na forum.pozdrawiam i czekam na ocene..

btw: nie wiem co to za gowno zolte po srodku sceny, poprostu nie moge wymkinic co to jest.tak samo plama na prawo od dlugopisu. no ale mimo wszystko zdecydowalem sie zamiescic to cacko tutaj:) pozdro

 

 

biuro.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sproboj sie jeszcze tym pobawić, sproboj jakiegos renderera, pobaw sie swiatłem zrob miekkie cienie, dodaj bumpa do materiałow, nie wspominając juz o specular level i color.... Wiem ze to początki, ale mysle ze malym kosztem mozesz zrobic z tego prackę nie calkiem zaawansowaną. do roboty! pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bumpa da sie dodac, miekkie cienie tez.rederowalem w vrayu, co to specular?co on daje?no i moze jakies przykladowe wartosci podacie dla jakiegos obiektu?pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie wyglada to conajmniej do bani. Nie podoba mi sie nic. tzn wszystko mi sie nie podoba. cienie, tekstury (szczegolnie tapeta) i ten zeszyt.... jestem na NIE. a w ogole dlaczego to jest w ym dziale, powinno byc w WIPach. i co to za kawalek bialej sciany po prawej?

Ale widze ze jestes poczatkujacy wiec to cie usprawiedliwia.

Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej...nie najlepsza ta scena....choc jesli wlozysz w nia troche pracy to kto wie czy cos z tego nie wyjdzie....moje uwagi:

- tekstura na scianie okropnie sie rozmazuje

- strasznie ostre przejscie miedzy obszarem oswietlonym a zacienionym

- fatalna kompozycja (strasznie rozciagniety i pusty obszar biorka)

- co to za zolte kolo na scianie ??

- pusto troche w tej scenie

wiekszosc z tych elementow da sie bez problemow poprawic

nie poddawaj sie ! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze nas przybywa :) A co do pracki to sie nie postarales ! Wiem ze poczatkujacy jestes ale zeby wpasc na troche leprzy pomysl niz biurko to chyba nie trudno :P (najwazniejszy jest pomysl) I powodzonka w dalszej pracy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pracy to \"no comment\"

co do \"big fotona\" jak to ktos ladnie nazwal, to mi to wyglada na dodatkowe swiatlo zobacz czy go tam gdzies nie ma a jesli nie widzisz to zobacz czy go przypadkiem nie ukryles (ukryte swiatlo i tak swieci :P)

Gdybys nie wiedzial jak odkryc to zakladka Display > Unhide All (odkryje wszystko) albo Unhide by Name (sam wybierzesz co ma zostac odkryte)

Zanim wrzucisz kolejny render gruntowenie przerob ta scenke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności