Skocz do zawartości

Wiz 3d: Cell 40


Vehr

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak zacząlem nową wizke cela w wiezieniu z prisona taki maly probny render wiem ze bardzo slabe materialy ocencie to moja 2 praca i co byscie zmienili z gory dzieki za pomoc

22c8d2a36adcee4c.jpg

Edytowane przez Vehr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na renderze tek szumi, że aż mi sie woda morska z monitora przelewa na biurko :P

 

P.S.

Nie wiem, nigdy w wiezieniu nie byłem, ale żeby płytki na ścianach... w celi...? a może to jakieś wiezienie dla bogatych miliarderów którzy poszli na 24 h za prowadzenie po pijaku?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinieneś jeszcze trochę popracować. Zdecydowanie zwiększ jakość rendera, mam tutaj na myśli głównie szum. Nie wiem co stało się ze stalą; wygląda jakby była magnesem i przyciągała jakieś opiłki. Kafelki kafelkami, ale w więzieniach nie mają ich aż tyle. Jeśli już muszą być, to zrób je do połowy ściany. Na pewno dodatnio potraktuję materiał i model "wychodka" i materace. Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz, a Nasze komentarze tylko zagrzeją Cię do pracy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem brak realnosci spowodowane jest slabymi materialami i oswietleniem... sproboj to jakos bardziej doswietlic nie musisz koniecznie jak wszyscy uzywac vraysuna mozesz uzyc kilku swiatel i miec wieksza kontrole i dopelnic tam swiatlem gdzie trzeba a vraylighty do tego swietnie sie nadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy element jakby z innego swiata, kalendarz taki moglby troche odbijac bo one nie sa matowe no i moglby byc lekko pofalowany a nie taki wyprasowany :P, nie kminie czemu nad kubkami i kiblem jakies swiecace kulki sa :/ co to? lustro tez mnie nie przekonowuje powinno odbic cos swiatla na sobie a tak to przez dlugi czas myslalem ze tam jakas wneka jest a nie lustrzane odbicie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jeszcze jakies pomysly poprwie te bledy lecz jest to moja 2 praca i niespodziewajcie sie cudow choc bardzo cchce miec dobre prace

 

Lecz juz sie zastanawiam nad nastepna pomozcie co moge zrobic jakie pomieszczenie fajne aby mi sie spodobalo

dzieki wiekie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności