Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat Tune


Abarth_89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czy jest ktoś jeszcze na tym forum, kto doradzi co jest nie tak, albo oceni tą prace?? wiem że wolicie super proste wypasione bryki, i najlepiej zeby wszyscy takie robili ! Ale zrozumcie ze nie tylko na tym forum są zawodowcy! Amatorzy tez tu żyją!!! Więc moze kotś łaskawie ruszy swoje szanowne 4 litery i zacznie pomagać !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko jest komentować coś takiego... nie chodzi mi o to czy technicznie jest to dobrze czy źle, ale o to jak takie coś by na ulicy wyglądało. Nie obraź się ale gdybym tego malucha zobaczył na ulicy to wyobrażenie o właścicielu miałbym niewysokie. Oryginalny fiat 126 bez tuningu jest zabawny. Ten jest wstrętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc moze kotś łaskawie ruszy swoje szanowne 4 litery i zacznie pomagać !!!!

 

Nie bulwersuj się tak xD

Maluszek całkiem znośny. Może lepiej wyglądałby z jakimiś naklejkami, i koniecznie zmień kolor.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś jeszcze na tym forum, kto doradzi co jest nie tak, albo oceni tą prace?? wiem że wolicie super proste wypasione bryki, i najlepiej zeby wszyscy takie robili ! Ale zrozumcie ze nie tylko na tym forum są zawodowcy! Amatorzy tez tu żyją!!! Więc moze kotś łaskawie ruszy swoje szanowne 4 litery i zacznie pomagać !!!!

tu nie chodzi o model czy jest prosty czy krzywy ale o temat, który jest nieciekawy. Nie każdy lubi się patrzec na zwiestuningowane maluchy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda, najbardziej rzuca się w oczy kolor i błąd na przednim nadkolu. Popraw oświetlenie, bo jest tak oślepiające, że ledwo co widać przód modelu. Przerwa przy dolnej krawędzi maski powinna być większa, tak jak tu:

 

2d3faa40a2b0f27fmed.jpg

 

Jak skończysz już model, daj naklejki, jak mówi Razor_ i nalep logo Fiata albo producenta na felgi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder - dzis znajde chwilke czasu to poprawie :) dzięki

 

marcin wuu - no masz racje, ogyginał jest zabawny, ale mi nie chodzi o robienie auto w orginale. Ja jestem szalonym tuningowcem. I chce tez pokazać wszystim, ze nie tylko mozna fajnie zrobic BMW, czy Audi. Ja mam taką koncepcje na malucha i ją wykonam do samego końca :)

 

Razor_ - wiesz czasami trzeba, bo człowiek sie męczy, robi, stara sie zeby coś pokazać, a inni to olewają, a mnie juz poprostu taie olewanie denerwuje :) Naklejki będą, i kolor też będzie napewno inny :)

 

pecet - moze i masz racje, ale powiem ci tak. Nie każdy umie wymodelować dobrze malucha, i go odpowiednio przerobić, a wiadomo ze tuning jest tylko dla szalonych i odwarznych, a nie dla ponurych i marudnych ludzi :) Pozdro:)

 

freeqstyle - błąd na przednim nadkolu, to jest poprostu nadkole wewnętrzne :), kótre wychodzi na zewnątrz ;/ wiesz co do oświetlenia to zbytnio tam na ustawieniach sie nic a nic nie znam ;/ szpara będzie większa, bo będzie tam uszczelka jeszcze:)

 

A tu jeszcze dodam troszke środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz tak tuninguesz tego malacza to olej normalnu srodek i zapodaj mu jajkas full opcje ze skory ;) Technicznie nie jest zle aczkolwiek pare bobow ma ;) Felgi cos mi nie pasuja do wygladu calego auta, ale to kwetsia gustu... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i witam ponownie.

I kolejny malutki upload:)

Są zrobione znaczki na felgach + ringi na przednich lampach :)

Przód jest juz skończony, wiec teraz zabieram sie za kończenie wnętrza :)

 

P.S.

JESZCZE MAM PYTANIE, KTO MI POWIE JAK SIE ROBI NP NAPISY NA DRZWIACH ??? O TUNINGOWE FIRMY MI SIE ROZCHODZI ?? ZNA SIE KTS NA TYM MOZE :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładasz modyfikator najlepiej unwarpUV i rozkładasz sobie siatkę, potem wg siatki robisz napisy np w PS'ie i gotowe. Jeśli napisy mają być tylko z boku np drzwi to starczy nałożyć UVW mapping (planar) i też powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wnętrze:)

sory że narazie tylko same blachy ale ostatnio mało czasu do modelowania mam ;/ ale postaram sie cos znów szybko zrobic w dodac:) a dokładniej jak to zrobic z tym całym mapowaniem na te napisy ?? bo nie kapuje tego. mogł by mi to kots tak od podstaw wytłumaczyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności