Skocz do zawartości

Teczka 2D: landscapes by barrystrew


barrystrew

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucam swoją ostatnio zrobioną i pierwszą na tym forum prackę. nigdy nie zakładałem swojego wątku, więc jeśli zrobiłem coś nie tak to sorrki. czekam na komentarze i jakieś wskazówki dot. mojego mazidła ;)

76624267ev8.jpg

Edytowane przez barrystrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolorów aż tak jak Daroz pokazał nie trzeba poprawiać, ale są u Ciebie odrobinę zbyt białe. Tzn tak jakbyś rozpoczął od białego tła.

 

Wygląda to wszystko znośnie, ale pusto na pierwszym i drugim planie.

Bardziej jak koncept do mattepaintignu to wygląda.

 

Jeśli chcesz mieć fajny landcape, to dodaj ciekawe plany bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, kolorki wyszły bladawo i SzU dobrze trafiłeś, bo zaczynałem od białego tła.

a z pierwszym i drugim planem to wszystko zaczęło się od koncepcji miasta, niestety wykonanie nie wyszło... dlatego zostawiłem tak pusto. kiedyś jeszczę siąde do tego i wrzucę to co chciałem ale najpierw muszę się podszkolić, bo zupełnie nie mam wprawy w posługiwaniu się tabletem. mam go niby od roku ale używam raz na 2 tygodnie.. i tylko teraz tak mnie naszła ochota: siedzę dużo i maluję. poza tym wreszcie mam na to czas. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba twoja praca, tyle że kolor nieba nie wpływa w żaden sposób na kolor ziemi (niebo jest jasne, ziemia ciemna) powinno to trochę inaczej wyglądać. Czekam na kolejne :)

 

@EDIT:

Dopiero zauważyłem, kolejny Lublinianin :) ucz się ucz, musimy trzymać poziom !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem, kolejny Lublinianin :) ucz się ucz, musimy trzymać poziom !

 

to mi zaczyna już na plagę wyglądać ;).

Swoją drogą ciekawy landshafcik, choć strasznie ciemno, masz sporo miejsc, w którym w sumie nic ciekawego się nie dzieje. Fajnie zacząłeś kombinować z chmurami i górami, ale cały spód jest szarobury i psuje efekt.

 

Powodzenia i czekam na więcej.

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam za dużo pomysłów, a za mało siły na ich realizację, ale niedługo wrzucę wersję z pierwszym planem, może nie tak ciekawym jak miasto, ale zawsze to coś innego niż nic :)

 

lublin, lublin... szkółkę tam skończyłem, a teraz siedzę w domu i się uczę... ;) ale co może się nauczyć taki antytalent jak ja...

Edytowane przez barrystrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności