Skocz do zawartości

grupy rysunkowe


Gomez

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o miejsce gdzie spotykaja sie ludzie i rysuja, bez wykladowcy, tak po prostu dla przyjemnosci. Konkretnie chodzi mi o rysunek postaci, anatomie. Spotkal sie ktos z czyms takim w Polsce? Najchetniej okolice Łodzi ale powiedzmy Wawa tez moze byc.

Jesli nie ma to moze daloby sie zorganizowac cosik takiego? Miejscowka + model, albo chociaz jakis plener wakacyjny. Nad morzem, przy pifku :D Przyjemne z pozytecznym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sam od dłuższego czasu myślałem o czyms podobnym. Jednak w trójmieście ciezko znalezc podobna inicjatywe. Jedyne co pozostaje to spiknac sie ze znajomymi. Jezeli ktos z trojmiasta mialby ochote na takie spotkania to niech da znac.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plenerek to bym się skusił o ile czas pozwoli, myślałem żeby się gdzieś wybrać pomalować cosik farbkami...

Tylko żeby się odbył ten plenerek a nie tylko samo dawanie w szyje:/ Jak zwykle..

 

Wawa i okolice, jakiś weekendzik..

 

ale po 6 lipca dopiero bo jade w diabły na urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ManiakS - Ja jestem z trójmiasta. W tej chwili mam egzaminy i projekty do oddania. Potem remonty w mieszkaniu (i wtedy moge nie mieć neta) ale może za tydzień wszystko ucichnie i wtedy pisze się na każdą inicjatywę czy zwykłe spotkanie :).

Edytowane przez Farvus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności