Skocz do zawartości

Zmiana kształtu siatki


Gother

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

o mamo...

ostatnio jakis wysyp sie zrobil osob nie umiejacych korzystac z FAQ czy F1...

z kazda pierdola wala na forum...

a to sa podstawy i szybciej znajdziesz odpowiedz wciskajac klawisz "F1" (gdzie jest to opisane i podane jak na tacy) niz postujac tu i czekajac na odpowiedz...

sorry za komentarz ale nie moglem sie powstrzymac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym szukał tutoriala w wersji obcojęzycznej nie pisałbym w tej sprawie na polskim forum. W końcu sieć jest długa i szeroka, no chyba, że ktoś nie wykazuje się znajomością języków, a ja do takich osób właśnie należę. No?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się śpieszy, rzadko co kiedy napisze na tym forum, a jak już ma sprawę to mu mówią, spadaj i się ucz. To ja dziękuję za taką pomoc, z którą wiecie co można zrobić. Może ktoś będzie bardziej pomocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się śpieszy, rzadko co kiedy napisze na tym forum, a jak już ma sprawę to mu mówią, spadaj i się ucz. To ja dziękuję za taką pomoc, z którą wiecie co można zrobić. Może ktoś będzie bardziej pomocny.

 

niestety, ale chłopaki mają racje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko naprowadze na dobra droge i powiem ci ze mapowanie to nie to pod "m" to jest edytor materialow i tam sie materialy tworzy mapujesz poprzed nadanie obiektowi modyfikator uvw map badz unwrap uvw wiec teraz masz wszystko czego ci trzeba nie musisz dziekowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności