Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mig-29A Fulcrum


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie, nie będzie barw kubańskich choć przyznam, że też ciekawie wyglądają:)

 

Skończyłem mapowanie i z grubsza zacząłem mazać textury - narazie ogólne malowanie, jeszcze parę miejsc do poprawy i wygładzenia. Robię na podstawie tego: http://www.mars.slupsk.pl/fort/mig/big/mig-29-poland-%5B77%5D-c.jpg, numer pewnie dam inny i nie będzie tego czarnego ptaka, bo to akurat indywidualny art jakiegoś pilota.

 

26054809.jpg

 

31002467.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę materiały (pewnie wypadałoby bardziej pobrudzić) i powoli przymierzam się do końcowego kadru.

 

Narazie widzę to mniej więcej tak, myślałem o pokazaniu podwozia podczas chowania ale sam nie wiem czy mi się podoba... dlatego proszę o waszą opinię:)

 

34770565.jpg

 

83365551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te strugi wygladaja fajnie :) Ogolnie model bardzo ladny - choc w sumie tak do konca na samolotach sie nie znam od strony modelowania ;P Ladnie ladnie. Co do materialow to faktycznie przybrudz je bardziej. na krawedziach ruchomych czesci czasami sa zadrapania do czystego metalu - moze wartaloby poeksperymentowac bardziej z teksturami wtedy byloby wszystko tip top :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeżeli masz zamiar robić ujęcie ze strugami ognia to bez podwozia, bo trochę dziwnie to wygląda:D Ostatnio też zrobiłem samolot - F-16, ale narazie nie wrzucam nigdzie na forum bo narazie jest bez tekstur i pilot wyszedł jak połamany :D

 

Jedno pytanko, cięcia w blachach robiles tylko jako kolor na teksturze, bumpem czy modelowales?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcia robiłem tylko teksturami: bump i diffuse.

 

Co do podwozia - myśliwcami chyba startują na dopalaczach, więc nie wydaje mi się to dziwne:). Mimo wszystko faktycznie coraz bardziej przekonany jestem do wersji bez podwozia ale poczekam co powiedzą inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności