Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Reverberation vertep


D3SIGN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto mój nowy naskrobany koncepcik... spora przerwa i coś na rozgrzewkę robie... mam problem z narysowaniem go z boku ale wyjdzie w praniu :) Jakto w życiu jednym się spodoba innym nie.. ale myśle że warto to zrobić :) Zapraszam do aktywnego udziału przy narodzinach pojazdu pod robocza nazwą vertep...

a488b1874844fc34med.jpg

 

60133b3423fcf9b9med.jpg

Edytowane przez D3SIGN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Projekt podoba mi się, zwłaszcza ten z dolnego rysunku (chociaż trochę za płaski wydaje się wóz). Szkice rysowałeś sam? To Twój pierwszy concept? Bo widzę, że całkiem poważnie do tego podchodzisz :) Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to już mój piąty koncept, 2 nawet na forum były, pozatym wymodelowałem forda gt500 i każdy następny coś niesie...

Blueprinty są mi potrzebne bez nich nie umiałbym pracować.

Auta sam szkicowałem mam w zapasie chyba ze 12 szkiców... dziwne i dziwniejsze :) ten jest chyba sprzed 2 miesięcy ale uznałem że warto go zrealizować.. siatka jest porąbana bo model ma być cały jedną wielką krzywizną, jedna przechodzi w drugą a jednocześnie ma mieć ostre rogi ... bedzie ciężko..

Mały update :

fa4db71a480e2517.jpg

A tutaj na życzenie TheCapo siateczka :

a5d26b3a86004274.jpg

Edytowane przez D3SIGN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po przerwie, robię wizualizacje no i byłem na wakacjach, studia i inne pierdoły więc dopiero sobie przysiadłem i dłubię przy tym vertepie...

Nie idzie mi strasznie, na grila brak pomysłu a cały tył zrobić musze chyba od nowa bo coś mi nie pasuje... bida ...

Pozdrawiam wszystkich !

 

78145d7d2df88bb3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz samochód jest już niższy i wydaje się mniej ociężały. Bok wygląda bardzo fajnie, chociaż w niektórych miejscach jest trochę krzywo, ale myślę, że to poprawisz. Pokombinuj trochę nad maską, bo mi osobiście jakoś nie pasuje do reszty samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niebieskimi żarówkami w światłach jest coś nie tak... a tak to kabriolet o niebo lepszy :D ale dalej wygląda jak beczka z przodu i anorektyk z tyłu :P a może to wina ustawienia kamery? możesz pokazać inną stronę tak bardziej z boku na przykład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dłubię środeczek... ale to dłubanina... komputer mi siada... czas na coś nowego , sorki za ten sampling ale nie moge wiecej :)

no i odrazu ostrzegam że liczniki są prowizoryczne :) jakoś musze rozjaśnić to wnętrze... jakieś pomysły? a i czy może ma ktoś pomysł z czego można zrobić ten duży panel połączony z podlokietnikiem ?

4e02f88ca7d7c0d3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy projekt warto skonczyc, bo zawsze cos nowego sie przy tym nauczysz. Nie ma co sie oszukiwac szalu nie bedzie, ale renderem mozna sie pobawic. Zmienić kąt, zapalic ksenony, szczeliny zapelnic zeby nie bylo widac przez nie kostki brukowej;P ten cien z tyłu zeby auto nie bylo dziurawe.... masa wymieniania milej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Twoim miejscu bym darował sobie to autko i tak nic ciekawgo z tego raczej nie wyjdzie, zawsze to czego się nauczyłeś przy modelowaniu i "projektowaniu" zostanie, więc czas poświęcony na prace nie będzie stracony ;) następnym razem radze bardziej przemyśleć i krytycznie spojrzeć na projekt, zanim zaczniesz modelować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności