Skocz do zawartości

Wiz 3D: Kitchen


Gość Cornelius Scipio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cornelius Scipio

Cześć icon_smile.gif

 

Praca robiona w wolnych chwilach,aby oderwać się troszkę od bieżących obowiązków.Jest to minimalistyczna kuchnia,której koncept znalazłem na google. Część modeli detalu od everów.

 

Soft: Cinema 4D + Vray 1.0876 + PS

Hardware: IC2Q 6600 2,4GHz + 3GB RAM + GF 8500 GT + MAXTOR 250 GB

Time rendering:1h 20min

 

Będę wdzięczny za oceny i komentarze icon_smile.gif

 

Pzdr.

 

Adam - Cornelius.

 

 

6psfinaled5.jpg

Edytowane przez Cornelius Scipio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj piekny renderek.

 

Nie do konca podoba mi sie odbicie okna w tych bialych szafkach, w ogole moze bym troche rozmyl te odbicia. Ale to nie umniejsza odbioru calosci:)

Trudno ocenic czy te polki w tle dochodza do sciany czy nie, ani czy sie stykaja z szyba...jesli tak to chyba nie powinny? Brzydko to wygladaloby z zewnatrz. A moze i nie, nie znam sie

 

Ps. zmien nazwe watku na zgodna z regulaminem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie ze kamera jest troche nisko.. tzn jest na poziomie blatu stolu. Moim zdaniem kamera powinan znajdowac sie na poziomie oczu czyli miedzy 150-190 cm. Wtady daloby to lepszy poglad na pokoj. Jesli chodzi o render to technicznie wydaje mi sie bardzo dobry.

Fajna pracka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna wizka, jedyn co mi sie troszke niepodoba to to,ze w oddali kamery wszystko tak upchniete a zaraz za kamera tyle pustej przestrzeni, no ale w koncu projekt nie twoj tylk znaleziony na google, technicznie bardzo dobry i czysty render, podobac mi sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sandman

Super. Klasa render.

Wydaje mi sie, ale to tylko moje zdanie, że za dużo jest tych kolorowych dodatków.

Butelka, czerwone pomidory, zielone jabłka. Psuje to troszkę kompozycje całego obrazka. Renderek za to zawodowy.

Możesz pokazać referencyjną fotke wnętrza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Polshai: Ciesze się ,że wizualizacja przypadła do gustu.Odbicia też mi się nie podobają :)Półki są w pewnej odległości od okna ,także nie stykają się ze ścianą.Można bez problemu przejść między półkami a lodówą ;)

 

P.S. Nazwa zmieniona :)

 

Keraj37: THX :)

 

Hcpiter: THX :) Załączam refke ,kamera też trochę nisko jest usytuowana,ale to cenna uwaga :)

 

Pierzak: THX :) j.w.

 

Demigod: THX :)

 

Routee: THX :) "kaszanka zone" - mógłbyś rozwinąć ? :D

 

Pawelkos: THX :)

 

Yano: THX :)

 

Sandman: THX :) No trzeba było troszkę upchać przestrzeń ;)

 

SWRSC: Dziękować :D

 

Nash23: Przepalenie celowe,miało mocniej kontrastować z lampami :P Aaaaa stół to nie wiem ;]

 

Pozdrawiam,

 

Adam - Cornelius

 

P.S.Poniżej dorzucam jeszcze refke:

 

refkaae2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności