Skocz do zawartości

MODEL 3D : robo


SereCk

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt do plakatu.. narazie samo wnetrze korpusu... Koncepcyjnie ma miec cos ala silniki odrzutowe na plecach. Pancerz bedzie w miare obly i gladki, z przezroczystego plasitku. WYbaczcie rozmawiar pliku, ale jest troche szczególu

 

3eb9fa05d0b543f2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Noooooo to gruuuuuubo..... Zobacze skończony model to pewnie padne na stopy ;D

 

Bielo^ => Ja sobie nie wyobrażam jakby maszyna miała zaprojektować takie coś... chyba musiała by być wielkości mojego bloku hehehe Chyba że on ma taką maszyne w głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q .... Q... Qrcze ostatnie ujęcie pokazuje ile tam jest tego nawalone :P Tak mnie ciekawi czy jak robisz tak złożony model i pojawi Ci się jakieś miejsce gdzie siatką się lekko kaszani a jest w słabo widocznym miejscu to się tym przejmujesz czy stwierdzasz że i tak tego nie będzie widać ? Wiesz chodzi mi o takie motywy że modelujesz coś z 30 min - jakąś cześć a tu nagle się okazuje że jest jakiś bug... No chyba że nie ma takich sytuacji :D

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregorjan - wnetrznosci raczej nie beda texturowane, moze gdzieniegdzie jakies rysy dojda, glownie beda jednak to shadery, moze jakies proceduralne

 

Bielo^ - hehe, glownie z glowy... ale np chlodnica ( malo widoczna narazie) powstala az sprawa fajnego motorka na ulicy :D

 

Oleksiak - to zalezy jak bardzi sie kaszani :) jezeli nie jest to zbytnio widoczne na pojedynczym elemencie, to tymbardziej nie bedzie gdzies gleboko w srodku:) Jednak ogolnie, naraziei nie mialem wiekszych problem z siatka. Czesciej jest tak ze caly element mi sie porpostu nie podoba i po 30 min stwierdzam ze idzie do wywalenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności