Skocz do zawartości

Wiz : exteriorek


Morphe

Rekomendowane odpowiedzi

A to nowe dwa blizniaczki beda w BB... takie różniaste ujecia, mam nadzieje ze sie klimat podoba. Probowalem zrobic wkonuccos z ta moja trawka, troche ja zlepszyc moze.. takie testy, nie wiem czy jestem na dobrej drodze czy nie.. zobczymy mzoe cos wyjdzie z tego :)

 

1s.jpg

 

2s.jpg

 

5s.jpg

 

4s.jpg

 

3s.jpg

 

 

wieczorem dodam jeszcez z lotu ptaszka

 

wieczor dawno minoł.... no wiec skoro tak to dodaje, w sumie zadnej rewelacji.. od takie byle co.

 

tops.jpg

Edytowane przez Morphe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Siemka..Niebo trochę za mocna saturacja, bardziej bym z tonował to, może kwestia upodobań, jak zwykle bardzo chętnie oglądam twoje wypociny:) musisz bardziej pracować nad autami odstają dosyć mocno, ale to juz czepialstwo, trawa na 2gim super (v-rey vur?)I detal palce lizać:) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 2d ludzie wygladali by jesce gorzej w takich ujeciach, a chcialem zrobic jakies zblizenie wejscia. Swiatla audicy kiepska rozdzialka... niby sa malo wazne, ale zwracaja uwage... ale to byl inotaki eksperyment ze swiacacym wiatlem stop - niestety sie nie udal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz jak ty robisz taka dachówke ekstra? i te rynny na załamaniach dachu. cz tak jak podejrzewam - dachówka displace a rynny, gasiory i krawędziowe modelowane? gdzie dajesz displace? w material editor czy vraydisplacemod. Fajnie to wyglada, ja mam z tym problem i nie wiem jak to ugryzc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności