Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Nintendo Wii


satrab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To mój pierwszy post na tym forum więc serdecznie witam wszystkich.

 

Wczoraj coś mnie wzięło na wymodelowanie tej konsolki. Nie posiadam takiego sprzętu, więc robiłem na oko z różnych fotek. Model wykonany w Rhino. Żadnej obróbki 2D nie było, czysty render.

 

Mam nadzieję, że nie zaniżę poziomu forum ;)

 

89168743sa3.jpg

 

 

 

48868302bc1.jpg

Edytowane przez satrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witamy na forum :) A tak poza tym to fajny model, jak mówią koledzy... Dodać pare rzeczy by można było i będzie mega spoko :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, czy używanie "wizerunku" konsoli tej jest łamaniem praw autorskich? Na logikę wydaję mi się, że w pewnym sensie tak, ale z drugiej strony na każdym tego typu forum można znaleźć masę tego typu przedmiotów i nikt nic nie mówi.

Pytam bo na pewnym forum zwrócono mi w tej kwestii uwagę i musiałem usunąć pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny, czysty model, poprawny render

 

Pytanie z innej beczki, czy używanie "wizerunku" konsoli tej jest łamaniem praw autorskich? Na logikę wydaję mi się, że w pewnym sensie tak, ale z drugiej strony na każdym tego typu forum można znaleźć masę tego typu przedmiotów i nikt nic nie mówi.

Pytam bo na pewnym forum zwrócono mi w tej kwestii uwagę i musiałem usunąć pracę.

co to za forum?:) gdyby tak było to bym musiał wszystkie swoje prace usunąć, zresztą nie tylko ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności