Skocz do zawartości

SCENA 3D: Budka Telefoniczna


Rekomendowane odpowiedzi

sorki żę tutaj to zamieszczam ale nie działa mi mail i ftp a koleżanka ma tlena a chciałem jej pokazać... wy zresztą też możecie luknąć te podłożę ejst tragiczne może jescze zmienie i doobie drzwi... ale jak narazie to prawei skończone

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajne. Ja bym może dodał jakiś kamyczkow, ususzonych krzewów. No i niespecjalnie podoba mi się sposób w jaki budka wtapia sie w piasek. Myśle ze gdzieniegdzie piasek powinien się wdzierać na tą podstawę. Popraw to i będzie gites:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem,ze nie widac szkla... albo zrob powybijane szyby (takie, o ktore mozna sie fajnie pociac:P) albo przybrudz troszke to szklo (o ile tam w ogole jest...;))

 

pozdrawiam

 

p.s. drzwi nie planujesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoczenia nie zmienie może jedynie górki dodam w oddali, takie niebieskawe, a nad szybą fajny pomysł zrobi sie, tej szyby w ogóle nie ma od poczatku było takie założenie,a i podłoże to zmienie ! przeciez wspominałem na poczatku - czytac!!

 

a i jakby ktoś mial jakieś fajne tex podloza to wrzucać! przydadzą sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, chyba zapadnie mi w pamiec mimo prostoty. Troche do tekstur bym sie przyczepil, bo dol i srodek to widac, ze drewno i sklejka jakas, a gora juz bardziej kamienna, ew z tektury... fajnie jakby tez byla sucha-drewniana.

 

Nie wiem czemu, ale Twoje prace mi się ostatnio z różyczkami kojarzą ;) i tutaj widziałbym właśnie wyschniętą różyczkę na środkowej desce. Pamiątka po ostatnim kliencie budki. Ale to taka.. dygresja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostota to jedynie zaleta wszystkiego co dobre na tym świecie :] . Przydało by się tą budkę jakoś w piasek \"wtopić\" albo dodać piasek w powietrzu(taka jakby zawirucha), jakeiś zmęczenie materiału np: szkło przytarte. Pracka ogółem na swój klimat, podoba mi się.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :))))) Tutaj kilka poprawek, zciemniłem troche w PSie bo przedtem robiłem na ciemniejszym monitorze i jak zobaczyłem jak wyglada to na jaśniejszym.. no chcicąłem sie czymać tej kolorystyki co wtedy ją widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zly ten kontrast. na moim kalibrowanym sony f520 to wyglada jak bez gi tylko z cieniami raytrace. wczesniej bylo dobrze.

 

taka propozycja, daj moze poziomy kadr i bude ustaw skarajnie po prawej bo za malo powietrza w tej kompozycji.

 

daj wiecej gleby na dole bo tak na styk to fatalnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności