Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Pontiac GTO 67


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy pojazd po kilku latach, już dawno nie miałem przyjemności odwzorowania jakiegoś pojazdu, tym razem pokusiłem się na coś z duszą pontiac gto 67. Zachęcam do komentowania...Pozdrawiam ;-)

 

--- Edit ---

Wywaliłem wcześniejsze rendery, zamiast nich wrzóciłem ten w załączniku...

Pozdro...

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No niestety - chromy skopane z powodu mapowania typu screen - jak juz Pecet napisał. Przez to niektóre części wyglądają przezroczysto. Lakier to samo, chociaz tu już jest to mniej widoczne - ale zamiast nieba, mamy na górnych powierzchniach piasek - źle to wygląda bo nie ma linii przejścia między ziemią a niebem oraz zagęszczenia refleksów na zaokrąglonych częściach. Ja bym jeszcze nad tym posiedział, bo samochód ładny i trzeba by tylko światło/env/materiały troszkę zmienić.

 

Skoro używasz MR to ustaw plane na podłoże i reszte załatw MR sky + sun. Nie wiem po co robić dodatkowe dziwne kombinacje które opisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o te przeźroczyste chromy to mozna latwo nadrobic. Jesli to podspodem to plane z bitmapą w materiale screen to poprostu dodaj plane'owi modyfikator typu "camera map". Poszukaj w pomocy jesli nie wiesz o co chodzi(F1) Pamietaj ze musisz uzyc camery a plane musi miec duuuuzo poligonów cale mnostwo i problem bedzie rozwiazany;) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modle ladny ale reszta skopana a szkoda, o chromach i lakierach to juz koledzy pisali wiec mysle ze wiesz jak to poprawic, kadry jakies dziwne (te na pustyni) przez co samochod wyglada jak zabawka, opony jakies dziwne, takie byly na referkach bo jesli tak to ok choc ja takich nie widzialem a jesli nie to je popraw no calkiem dobry model sie marnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam nie wiem co napisac. Z jednej strony cos fajnego jest w tym renderze a z drugiej troche odpycha. Napewno AA moglbys troche podciagnac. Jakos malo ostry ten render nie wiem czy to jakis blur w postprodukcji czy jakis nieudany dof ale troche to psuje prace wedlug mnie. Ogolnie sam pomysl na prezentacje mi sie podoba poprostu trezba troche dopiescic ten render i bedzie niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX za komentarz...

To nie dof , chciałęm dodać lekką poświatę, taki minimalny glow, stąd troche nie ostre( kompresja tez swoje robi). No jasle hodzi o aa fakt, niewiem jak sobie z tym poradzić dalem samplink bardzo dóży, przez co renderowało sie strasznie długo a mimo to efekt wcale lepszy nie był...

Byłbym wdzięczny za podpowiedz jkaby można było by się z tym uporac...

ps. renderowane w mentalu

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności