Skocz do zawartości

Poczatki w 3D Max


Gość kevix.pro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moja pierwsza praca to był ... box.

 

A jeśli to Twoja pierwsza praca, to masz talent ( akurat oglądam "Mam Talent" XD ) i ćwicz. Śmiało pokazuj tu każdą pracke, ale jaką uznasz za dobrą.

 

Teraz słowa do PROuserów.

 

Wyobraźcie sobie Was, jak zaczynaliście, przypomnijcie sobie, jak to było na początku. Ciężko, pod górkę. Jeżeli oceniacie kogoś, kto jest od Was niżej poziomem zaawansowania to postawcie się w jego sytuacji albo nie oceniajcie wcale. Rozumiem krytyka itp. Ale jak na jego PIERWSZĄ pracę jest po prostu świetne.

 

Nie będę pytał, czy znasz angielski, bo model mi to mówi ( dosłownie, widzę chmurkę która mówi " Mój twórca zna angielski! Ale zupa była za słona... " )

 

Tyle słowa od miękkiego wujka Arti'ego. Powodzenia w nauce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to się wywiązała dyskusja. chciałbym zaznaczyć że cie "prosi" mają rację. nie ma co od razu wyskakiwać tutaj z cylindrem. ok ok praca jak na start jest bardzo dobra (choć nie łapie po co bieżnik w środku opony ;]) ale narazie musi się jeszcze wiele nauczyć żeby ktoś mógł coś ocenić. i nie to nie jest wjeżdżanie na biednych nowych userów ale fakt, bo przecież każdy wymięknie jak będzie musiał napisać coś o KAŻDYM modelu tego pana ;p.

 

ale wracając do pracki.....ćwicz dalej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutkow teraz od groma a kiedys samemu trzeba bylo dojsc do niektorych rozwiazan... :) Ja nie pojade ostro po autorze.. wogole po nim nie pojade. Jedna przestroga tylko- pocwicz w domciu sam, stworz cos bardziej konkretnego i wtedy pokazuj bo sie beda wszyscy rzucac ;) Powodzenia w wirtualnym swiecie 3D! dasz rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj graficy poczatkujacy maja duzo gorzej niz ci co zaczynali 6-7 lat temu ,wtedy malo jeszcze bylo tego wszystkiego i kazde badziewie sie podobalo ,a teraz poprzeczka jest bardzo wysoko ,nie zniechecajmy nowych tylko im pomagajmy

 

i tu sienie zgodze, w obecnych czasach, dobe internetu i miliardach tutoriali, mozna w 2 miesiace wyczarowac takei cudo ze hoho....fakt, kazdy musi poswiecic czas i zdobyc wiedze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy i ja mogę wrzucić swoje pracki tutaj? ;) też jestem początkującym(maxa uczę się od niespełna miesiąca) a nie chcę śmiecić forum :]

 

przeciez pytalem czy moge tutaj wrzucac, jezeli chcecie zebym zalozyl watek nie ma sprawy, ale uznalem ze dla tych prac nie warto bylo zakladac nowego watku i dlatego sie zapytalem. Jezeli autor tego watku chce to moge usunac stad swoje prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głownie chodzi o to, że z reguły nie postuje się prac w cudzym wątku. a z tego co wiem autor nie wyraził póki co na to zgody. mogłeś chociaż poczekać na autora wątku.

 

 

oczywiscie ze tak od tego jest forum ,byle nie byly to 3 boxy :) albo cos w tym stylu

 

z tego co wiem Eden nie jest autorem wątku więc nie wiem skąd ta akceptacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności