Skocz do zawartości

Pojazd 3D: DeeP HR - concept car


pitekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

 

Ostatnio miałem chęć stworzyć jakiś concept na próbę pod peugeota (w przyszłości na konkurs) tak dla treningu. Bez większej koncepcji poleciałem improwizacją. Kształtów nabrało potwornych i stwierdziłem, że będzie z tego fajny hot rod, ale wyszło też potwornie i jak na to popatrzyłem to stwierdziłem, że nic normalnego z tego nie wyjdzie... więc zdecydowałem się puścić fantazję i zrobić do reszty potworny samochód. Miał być straszny, wredny etc. tak "for fun" z nawiązaniem stylem trochę do starych samochodów i inspirowane ich tuningiem na hot rody. Wydawało się, że będzie to niewypał, ale efekt wyszedł zaskakująco pozytywnie wg mnie i myślę, że warto pokazać go publicznie.

 

hr_1.jpg

 

hr_2.jpg

 

hr_3.jpg

 

Czekam na Wasze opinie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:)No i dobrze ze troche poszalales bo samochod wyglada jak zlepka z kilku (nawiasem mowiac przypomnial mi sie samochod zaprojaktowany przez homera ;) a tak jest to usprawiedliwione i nie wyglada najgorzej, wrecz przeciwnie. Chociaz moze jeszcze bardzije mogles zaszalec, np ogien na dzwiach bochnych, a co! :) pewnie o tym pomyslales ale mysle ze jakby zrobic to dyskretnie np tylko matowoscia materialu albo jakims grafitem to by tak nie zaepsulo calosci. A moze cos innego, bo jednak czegos jeszcze brakuje do totalnego szalenstwa :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta siatka na pierwszym planie? O ile w drugim renderze auto wygląda jak zły pitbul, który chce się uwolnić z boxu to w pozostałych poprostu siatka przeszkadza. Sam model średnio mi się podoba, jest niedopracowany, wiele kształtów sprawia wrażenie przypadkowości no i jak zwykle pojechałeś z przednim słupkiem tyle że teraz to już konkretnie ;) chyba chciałeś zerwać z jakimiś zasadami żeby było oryginalnie, ale niektórych "norm" trzeba przestrzegać żeby auto zachowało proporcje.

Edytowane przez pecet
poprawiłem jedno zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tuning, miało przypominać wściekłego psa, albo szczura, miał być zdecydowanie oderwany od wszystkich norm, potworny, a siatka nadaje charakteru i ma być bo to jest projekt niekomercyjny więc będzie inny niż wszystkie :) A co do podobieństw do samochodów to ja nie wiem jak Wy to kojarzycie... Audi Q7 i TVR... ?

Natomiast szerokie słupki wzięły się ze starych samochodów co się spotyka w niektórych hot rodach, ale przecież to nie samochód do wypuszczenia na rynek bo jego np. aerodynamika pozostawia też wiele do życzenia... to jest model "for fun" ale myślę, że o ciekawym i oryginalnym efekcie końcowym. Następny zamierzam już zrobić wg zasad, koncepcji itp :) czyli normalny concept car.

Dziękuję za komentarze i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności