Skocz do zawartości

obiekt3d; beyczka


Virus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehe DIRTY masz racje bedzie kupe pseudo maxowcow ktoryz beda pokazywac co to oni nie potrafia zrobic :) w 5 minut za pomoca plugina ehehhe :)

Heheh to jest z jednej storny dobre a zdrugiej kaszanka na maxa . Jak narazie różnice widac i to bardzo modele nie sa rewelacyjne i chyba nigdy nie beda bo niema jak modelowanie od podstaw i siedzenie nad modelem po kilkanascie godzin dziennie :) to jest prawdziwa frajda jak robisz finalny render i wiesz ze wlozyles w ten model cala swoja dusze a przynajmiej wiekszosc :) a wyklepanie modela z pluga to nie przyjemnosc .

pozdrawiam

jestem za modelowaniem od podstaw :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z wami ale jeszcze nie umie wymodelowac bryczki wiec musialem sie pokazac bo dawno na forum nic nie pisalem ;) a pozatym moj sprzet nie wytrzymuje jak robie cokolwiek w maxie zebyscie wiedzieli ile nerwow kosztowalo mnie czekanie na ten rendering a jeszcze podczas robienia w maxie o boze ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh-ja to potraktowalem jako dobry zart:)hehehe

 

a co d opluga-panowie-nei wdawajcie w tak ideologiczne dyskusje-plug jest zajebisty!!!a to dlatego,ze bardzo ulatwi prace i koszta!!!-architektomm,ludziom od wizek itp,pomoze w wykonywnaiu preview do animaji-w suatwianiu scen, itp

 

i niema tu znacznei,ze zajuje kilkanascie klikniec myszka-nie poruwnujcie tego do roboty,ktora odwalaj ludzi emodeluajcy bryki - bo to si emija z celem...

 

rownei dobrze, mzona pwoeidziec to smao o plugach do drzew,roslin,nieba,terenu, i wszystkiego innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to ten model jest średni a i bardzo łatwy do wyłapania... Pare schematów. Takie dziadostwo za parę $, więc \"samochodziarze\" nie macie co się bać :>. A i te fragmenty referencyjne dla pluga ktoś musi robić ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności