Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Próba stworzenia Ford'a Mustang'a GT!


Fafik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar stworzyć Ford'a Mustang'a GT który jest w załączniku, nie jestem pewien, czy mi się uda, ale zakładam temat by w razie czego ktoś doświadczony usłużył mi radą, z której będę mógł skorzystać :)

 

Odnośnie wcześniejszych postów(Utworzyłem nowy temat bo byłą literówka w tytule, poprawione na takie przez Mozille):

Resztę dodam wieczorem, bo dopiero zaczynam modelować, a temat założyłem żeby ktoś mi pomógł, bo to będzie mój pierwszy projekt "Plane moddeling" czyli nigdy tego nie robiłem, nowość, więc szukam pomocy...

Ale w miarę upływu czasu będę uzupełniał materiał z postępów pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Patrzyłem, ale cena 69.99$ jest ceną sporą, jednak chyba się pomęczę, nie będę płacił za tutorial, który mogę znaleźć w internecie, tyle że nie Mustanga, tylko innego samochodu, ale wole zrobić dla swojej przyjemności, nie płacąc, niż płacić i zrobić z tutorialu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiło nieszczęście, mianowicie 3D Studio Max mi się rozsypał, w najbliższych dniach reinstaluje go i zabiorę się ponownie do modelowania, proszę was o cierpliwość :)

Edytowane przez Fafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że spamuje, ale ważny powód, UP'a dam, poprawiłem trochę i dorobiłem kilka rzeczy, lecz to jest mój pierwszy model auta, i staram się go robić z jak najmniejszą pomocą tutoriali, więc miejcie wyrozumiałość :)

 

10ru8sl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz sie nauczyć czy dostać pozytywne komentarze :P :)

 

Najlepiej od początku sie nauczyć dobrych nawyków , wydaje mi sie że lepiej zrobić krok po kroku z tutoriala i złapać coś techniki, niż samemu próbować bo bugów multum wychodzi.

 

Sam jeszcze dobrze nie umiem wózków modelować ale na oko widać ten przód kiepsko wyszedł....- Siatke prosze :)

 

Włącz save jak jeszcze przodu nie było i zrób od nowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chce się nauczyć czegoś robiąc to samemu :)

oglądnąłem tutka, przeczytałem inne tutoriale o modelowaniu samochodów, i na tym się opieram, czyli to co zapamiętałem staram się użyć :)

Nie jestem typem człowieka który wszystko ściąga z tutoriala, więc to jest moja pierwsza praca tego typu, i staram się jak najwięcej samodzielnie zrobić :)

Siatkę bym wam dał, ale musiał bym umieć zrobić jej render, kiedyś to robiłem, ale zapomniałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam UP'a z siatką :)

Poprawiłem trochę przód, a przynajmniej mi się wydaje że poprawiony jest, jeśli nie, powiedzcie co dokładnie jest nie tak z nim :D

 

Poprawiony:

zv2czr.jpg

 

Siateczka:

2qkp27t.jpg

 

 

Tutaj oglądnąłem tutorial jeszcze raz, poprawiłem siatkę, coś bardziej w stylu w jakim jest podana, dodałem coś, żeby nie było że daje UP'a czegoś co już dałem :)

 

34g7djp.jpg

Edytowane przez Fafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Fafik musze przyznac ze idzie Ci calkiem fajnie. Oby tak dalej. Co do tutka od Kamila2309 to mozna sie z niego nauczyc wielu ciekawych rzeczy. Takze goraco polecam zapoznanie sie z nim, a najlepiej przerobienie calego.

 

Pozdrawiam i czekam na wiecej,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystianm1:

Chodziło mi o to, że masz masę fotek "step by step" i tłumaczenie co autor robi nie jest konieczne bo to widać. A nie warto bezsensownie czytać jaką opcje klikną i tylko papugować, bo w ten sposób się nie uczysz. Jak masz masę screenów to uczysz się najwięcej bo musisz myśleć jakiej opcji itd. użyć aby osiągnąć dany efekt, i później już doskonale to wykorzystasz przy innych rzeczach a nie znów szukając tutorial jak zrobić to i tamto. Ja też lubię jak jest tutek po polsku czy angielsku i wszystko podane jak na talerzu, ale grafika jest dla ludzi ambitnych i możesz mi wierzyć, że czasem coś co jest napisane po chińsku nauczy cię więcej niż obszerny tutek napisany po polsku. Nie pisałem tego posta jako jakiś atak na Ciebie, tylko chciałem uświadomić, że język nie jest tak istotny w tym przypadku i nie warto wybrzydzać bo następnym razem już ten ktoś nie będzie taki skłonny udzielić pomocy.

----------

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma co oceniać :P jedziesz teraz coś sam :)

 

PS. nie wiem czy mi sie wydaje ale jak otworzysz maske to z całym nadkolem do góry pojdzie :P zapomniałeś chyba nacięc zrobić....

i wrzucaj większe rendery bo nic nie widać ,i siatki również.

 

i po ci ci "ł" przed oceniajcie :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności