Skocz do zawartości

SCENA 3D: Biblioteka


saygon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jsne ze myslaelm, skrzydal bedą. ale po dlugich konsultajach( dzieki GrafMax) wziolem sie za łączenie smoka z podlozem . a reszta bedzie robiona pod wielkosc biblioteki., czyli wszystko wyjdzie w miare modelowania. niedlugo mizieszcze rendey łączenia. obecnie koncze stope. ja bedzie już dokolana to pokaze o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis nieproporcjonalny ten smok, wygloda jak rozciagnieta krowa;Dzrob cos z tym hmm nie wzoruj sie tak bardzo na dinozaurach, smoki na ogol maja krotkie nozki, i cos ta czaszka jakas tyci tyci u ciebie ;\\ przydlugawa szyja hmm dopracuj go jakos;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smok m kopane proporcje, ale pamietajcie ze jego budowa podporzadkowana jest pod biblioteke i bedzie on stropem tej budowli. powoli zaczalem wtapiac go w podlo┐e. bedzie on szykowal sie do lotu, jakby zmrozony tuz przed startem kiey mial odbic sie od ziemi. oto piewrwsze rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrobina wytrwalości i duzo wolnego czasu i mamy to. a robione to jest z jednego boxa calosc bedzie jednym objektem. oto kolejna czesc. terez kolejna noga , a potem ogonek. idodanie kolumn prezentowanych na pierwszej stronie tego wątku. kolumny będa potrzymywalt szkielet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niach, niach, zajebiste !!!

Tylko uwazaj, nie przesadz ze szczegolowoscia. W koncu i tak render finalny bedzie obejmowal cala biblioteke, no nie? Wiec po co robic cos czego i tak nie widac? No i moim zdaniem powinno byc wiecej ksiazek, jak na takie miejsce. Ale i tak ogolnie dojebane!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Chwile przygladałem sie tym twoim modelom i chyba jednak zaliczasz się do GRAFIK\'ÓW. Są po prostu zaje.... .[wow][piwo]

 

Gratuluje również pomysłu, jestem pewien że wiele osób by miało problem z połaczeniem szkieletu z sufitem by to wygladało bardzo oryginalnie(ja się tez zaliczam). Równie orginalny;)

 

 

pozdro

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc praca jest naprawde niczego sobie, mam małe uwagi:

1.tesople nie zabardzo pasuja w takiej ilości i nie po środku,wystarczyłyby 2 (to tylko moje zdanie[mruga])

2.żebra niech zaczynają się od małych a kończą na większych, jak u doga np.

3.Spróbuj dać \"smugnięcia\" wokół nóg, połączenia z żebrami, jak z twarzami w kolumnach z katedry, w tym stylu

4.Stanowczo popraw kręgosłup, niech ma wystające i ostro zakończone kręgi i bardziej wyraziste dyski:)

Mała opinia ale się nią nie sugeruj:)

Praca jest po prostu piekna[piwo]

Pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego co pisal tiger to sie niedlugo odniose, arazie zamiesczam ulożenie kregoslupa, zaraz wezme sie za robienie tych łączeń. jak znam zycie to za ten kregoslup zjedzie mnie gotham i to ostro, ale tak juz bedzie, bo mam malo czsu na skonczenie tego, tak ze nie wiem czy nie sknczy sie na samym modelwaniu. watpie zebym sie jeszcze z teksturami wyrobil. poniewaz bedzie to raczej moja ostatnia praca w 3d( decyzja ta podejmowana jest z wielu powodów, kilka zalezych odemnie reszta nie) takze chcialbym ja skończyć, moze sie uda, jak nie to mowi sie trudno, nie skoncze i tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saygon znasz moja opinie, ale dodam mala sugestie. Czy nie warto byloby tych nug \'rozstawic\" zeby nie stal tak noga lew w miejscu prawej i odwrotnie bo to stabilnie nie wyglada. Jezeli bys rozstawil nogi wygladalo by o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to to jest juz prawie ( no bo jescze cos pewnie dorobie) wersja tułowia. teraz zabieram sie za łopatki i przednie kończyny i kolumny podtrzymujące łapy( tu mnie czeka sporo roboty. narazie kilka renderów tulowia piszcie co poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiles kręgosłup i dodałeś pomiędzy żeberkami połączenia i nabrało to smaczku:)Bardzo dobrze Ci to wyszło, no jest na co popatrzeć:)Mam tylko jedno zastrzerzenie:

Te sopelki są że tak powiem zbyt statyczne i niewiele się od siebie różnią.Popraw je, troszke, niech nie zwężają się równomiernie, tylko nieregularnie, porób w nich dziury etc.

No i brak innych zastrzerzeń, bo praca jes na niesamowitym poziomie:)

Pozdrwaiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności