Skocz do zawartości

Obiekt3d: Lightbulb Splash


ndru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Oto moja ostatnia praca, bedaca owocem idei: "Jak wygladalby swiat gdyby substancje zachowywaly sie zupelnie inaczej". Chcialem uchwycic zarowke w dramatycznym momencie uderzenia w twarda powierzchnie w wyniku ktorej rozchlapuje sie zamiast rozbijac. Do modelingu i renderu uzylem Cinema4d R11, aby skorzystac z calkiem nowego materialu szkla - pozwolilo mi to na bardzo szybkie ustawienie parametrow, ktore daly zadawalajacy mnie wynik. Do rozbryzgu uzylem programu Realflow. Do obrobki Photoshop. Obrobka to glownie troche burna i unsharpen mask.

Ciekaw jestem waszej opinii.

bulb_final_800x600.jpg

 

 

Wersja HQ 1600x1200 5.5MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm. wody to nie przypomina napewno. Bardziej ziarenka styropianu.

http://images.google.com/images?client=opera&rls=pl&q=water%20splash&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=utf-8&um=1&sa=N&tab=wi

 

Pomysł fajny, Wizualnie też nie najgorzej się prezentuje. Jak z jakiegoś plakatu antynikotynowego :)

 

Styropian? Ja sie chyba na innym styropianie wychowalem :)

 

Mi sie ogolnie pracka podoba, mogloby byc troche lepsze wykonczenie amterialow i przede wszystkim samego rozbrygzu, aby od razu nie przechodzil w kulki tylko mial jeszcze jakąs fale.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem ciekawy pomysł, szczególnie gdyby to pociągnąć w serię. Sporo by tu pomogła nieco konkretniejsza obróbka niż "troche burna i unsharpen mask", może jakieś chlapy wklejone z fotek ? No i brakuje zdecydowanie motion blura, dodał by wodzie nieco realizmu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze. Ciesze sie, ze chociaz w pewnym stopniu praca sie podoba.

Jesli chodzi o rozbryzg wody, postawilem calkowicie na to co otrzymam z realflowa. Kiedys na pewno wroce do tej pracy i skorzystam z waszych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności