Skocz do zawartości

[Pomoc] Szukam grafika


Gość GGG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam grafika do stworzenia layout'u. Ewentualnie tylko loga. Nie szukam ogromnych amatorow bo sam jestem w stanie zrobic lay na dobrym poziomie, jednak malo mam czasu i chcialbym zeby to bylo jednak na conajmniej bardzo dobrym poziomie i zeby zabral sie za to ktos kto lubi sie "bawic" grafika. Moge zaoferowac jedynie podpisanie sie pod lay'em, ew. w stopce, ew. banner. Mozliwe ze w przyszlosci bedzie bardzo duza ogladalnosc mojej stronki. Chetnych zapraszam na gg:1399003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A gdzie ja pisalem ze oczekuje super pro poziom? napisalem ze oczekuje bardzo dobry poziom a to znaczaca roznica, za super pro poziom rzeczywiscie watpie abym znalazl kogos darmowego, chyba ze komus zalezy na samemu zwiekszeniu popularnosci. Nie zamierzam placic za cos co sam jestem w stanie zrobic troche gorzej kosztem swojego czasu. Jest wiele grafikow amatorow ktorzy robia bardzo dobra grafike, loga i layouty za darmo. Wielu z nich szuka tematu do roboty czy tez chca byc troszke bardziej popularni tworzac taki layout i podpisujac sie pod nim. Znam wiele osob ktore robilo kiedys grafike na takiej zasadze. Skoro byli tacy kiedys to beda i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam placic za cos co sam jestem w stanie zrobic troche gorzej kosztem swojego czasu.

 

idz do Taxiaza, i powiedz mu ze potrzebujesz zeby cie zawiozl z Wawy do Gdanska za darmo. Bo w sumie mozesz sam tam dojsc na piechote, i nie masz zamiaru placic za cos co sam mozesz zrobic tylko troche wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam placic za cos co sam jestem w stanie zrobic troche gorzej kosztem swojego czasu.

 

To zdanie jest przepiękne:D

 

edit:

Jestem pod tak silnym wrażeniem tej myśli ekonomicznej, że chyba wryje je na pamięć i będę stosował jako motto życiowe...bueheheh :P

Edytowane przez pionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - skoro napisalem ze byli to jest to rownoznaczne z tym ze juz nie sa, oni sa juz na takim etapie ze biora kase za to a ja szukam wlasnie takich osob jakimi byli oni kiedys, gdy robili grafike bardzo dobrej jakosci za darmo, gdy szukali tematu do zrobienia grafiki bo im sie nudzilo

 

floo - zgadzam sie, ale tylko w przypadku grafikow profesjonalistow, oni rzeczywiscie biora za to pieniadze wiec dla nich wszystkich czas to pieniadz

 

Nie zamierzam placic za cos co sam jestem w stanie zrobic troche gorzej kosztem swojego czasu.

Ja nie rozumiem co jest takiego trudnego do zrozumienia w tym zdaniu. Rowniez zajmowalem i czasami zajmuje sie tworzeniem grafiki. Tworze serwisy dla ludzi za darmo a nie za pieniadze. Robie to z wlasnej dobrej woli. Zamierzam stworzyc kolejny taki serwis jednak z roznych powodow mam malo na to czasu. Dlatego postanowilem napisac na kilku forach ogloszenie wlasnie tego typu. Nie szukam grafikow ktorzy biora za to kase (i dalem to wyraznie do zrozumienia), szukam ludzi ktorzy sa na takim etapie ze robia bardzo dobrej jakosci grafike, sa ludzmi dobrej woli, byc moze chca zwiekszyc swoja popularnosc lub zabic nude, lub po prostu POMOC z wlasnej dobrej woli. Napisalem to ogloszenie na kilku forach ale tylko na tym ludzie pokazali ze maja trociny zamiast mozgu. Moge zrobic portal sam, robiac kazda rzecz w tym portalu sam, jednak znacznie lepszym pomyslem byloby znalezc chetnego grafika do pomocy ktory pomoze za darmo wzamian za np podpisanie sie w lay'u lub dodanie reklamy/buttona na strone, ktory mozliwe ze bedzie w stanie to zrobic nawet lepiej odemnie. Wtedy zyskuje zarowno ja jak i on. Jezeli Wasza logika i mozgownica tego nie obejmuje to juz nie jest moj problem. Gdybym sam zarabial pieniadze lub chcial pozyskiwac pieniadze z tych serwisow, to z pewnoscia zatrudnilbym grafika i mu zaplacil. Jednak jezeli robie portal dla kogos za darmo po to by pomoc to sam rowniez nie chce komus placic za pomoc w tworzeniu tego portalu. Konczac... mam was teraz gleboko gdzies ;] znalazlem juz osoby ktore mi pomoga a wy bawcie sie dalej i atakujcie inne osoby ktore szukaja grafikow do pomocy skoro sprawia wam to taka przyjemnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności