Skocz do zawartości

Model 3d: Mauser Kar98k


krystianm1

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem ostatnio taki modelik:

 

1225906289.jpg

1225906355.jpg

 

Co o nim sądzicie, szczególnie o teksturach.

 

[PS. Na tym forum istnieje gdzieś już taki wątek założony przez użytkownika "WarFan". To nikt inny jak ja, tylko do "krystianm1" odzyskałem hasło do konta :)]

Edytowane przez krystianm1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładny ale bardzo oldskulowy ;] rozumiem że jest tylko jedna textura diff, na której są wszystkie informacje odbić, głębi itp namalowane. Brakuje chyba uzasadnionego detalu szczególnie na elementach metalowych, drewno za bardzo czarne, jeżeli już malujesz textury to zadbaj o ich kolor, pociągnij lekko niebieski i kremowy na tych metalowych częściach

(świat jest kolorowy i taki się też powinien odbijać XD) możesz pokazać więcej(siatka, perspektywa z gry, textury), i powiedzieć do czego to wogóle jest?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja , do gta to już za dużo trisów ma :P Obecnie dobrze nadawał by sie do call of duty 2

 

wiem że tam jest taki ale chodziło o pokazanie porównania Twojej pracy do którejś z gier gdzie bardziej by pasowała.

Edytowane przez Davegraph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno jak dla mnie do poprawy :) przede wszystkim za bardzo nasycone.

Taka mała dygresja, modowanie CoD2 to droga przez mękę, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, ze jedyną aplikacją współpracującą z eksporterem jest Maya 6.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze dziala plynnie nie znaczy, ze powinno sie marnowac polygony czy teksture.

Zawsze nadmiar wydajnosci mozna przeznaczyc na inne wazniejsze niz twoja spluwa rzeczy. Chodzi o nawyki.

Po drugie strasznie tam ciemno i drewno zbyt nasycone i idace w strone czerwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności