Skocz do zawartości

postac 3d: model glowy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no P. pikny jestes;) mysle jednak, ze powinienes troszke bardziej brodke zapuscic..

 

a model? no perfect oczywiscie, nie bede sie czepiac \'bruzd na luku brwiowym\' hehe bo takowych nie widze...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

 

dziekuje serdecznie za kwatki :)

 

tekstur nie bedzie. z prostej przyczyny. zeby zrobic ladny material, teksturki, szaderek... to juz duzo wiecej pacy i czasu trzeba poswiecic a druga sprawa ze w tej materi nie czuje sie najlepiej. wole modelowac.

w ogole szader skory by efekt mnie zadowolil to nie jest prosta sprawa wiec odkladam to na blizej nieokreslona przyszlosc.

 

modelowane z boksa, oczywiscie poly, jako referencje jedna fotka i lusterko :) czas okolo 12h.

 

pozdrawiam

P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda że nie zrobisz teksturek ;( a moze jakbys chociaz sprobowal?? Co ci szkodzi, nie wyjdzie realistycznie to trudno, wszyscy się tego uczą, trzeba od czegoś zacząć! A moje zdanie jest takie: jeśli potrafisz tak genijalnie i REALISTYCZNIE modelować to teksturowanie równierz nie będzie dla ciebie problemem. Skuś się, pop....ol skin shadera!!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne (modelowanie oczywiście, żeby nie było że mam jakieś upodobania w grafikach 3d płci męskiej)

 

i mam takie pytanie czym najlepiej dla początkującego jest zrobić jakąś głowe/twarz/albo coś takiego ??

narazie próbowałem nurbsami ale wyszło mi jakies niewiadomo co :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giegu: bede kombinowal ale na 100% nie teraz. mam w tej chwili inne rzeczy na glowie wiec ta sprawa jest totalnie drugo albo trzeciorzedna :)

 

lisek: rock\'a ? zalezy co sie miesci pod pojeciem rock :) jesli w kryteriach amerykanskich gdzie pink dostala grammy wlasnie w kategori rock i jesli rozpatrywac sprawe w takich kategoriach to slucham totalnie rzeznickej, psychopatycznej muzyki a ja sam czcze szatana.

 

a i ciekawostka. w tym roku na castleparty wystapi armia. budzynski i jego katolicka filozofia w tym siedlisku zla ? w zeszlym bylo umbra et imago. heh :) ciekawe jakby to wygladalo gdyby spotkali sie razem na scenie :)

heh... kto byl na ich koncercie ten wie o czym mowie :) a kto tego nie widzial niech zaluje :) no nic. male OT.

 

zombo: mam brwi i rzesy ale to chyba lepiej zrobic geometria + odpowiednia tekstura.

 

dead: powiem tak. modelowanie postaci, obiektow organicznych jest najfajniejsze, dla mnie to najciekawsze co moze byc i rowniez najwieksze wyzwanie. rob glowy, rob postacie !!! dobre refy, (mowie tu o ksiazkach typu \"anatomia dla artystow\" Jeno Barcsay) zdjecia ( zdjecia nalezy traktowac jako uzupelnienie a nie glowne zrodlo inspiracji) i duzo pracy. ale warto i im szybciej tym lepiej. zlinczuja mnie za to co teraz powiem ale takie jest moje zdanie. samochod zrobic moze kazdy, kazdy kto opanuje narzedzie. to tak jak z rysunkiem technicnzym. kazdy kto sie nauczy poslugiwac linijka i cyrklem jest w stanie to zrobic.

postac to juz cos wiecej. a to ze na poczatku jest kicha ... druga bedzie lepsza... kazda kolejna bedzie leszpa.

 

ok. to tyle. pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od Rocka powstal caly metal, hard rock, trash metal, i pelno innych... to wszystko gatunki rocka. Oj satanista nie ladnie :) . Ja tam jestem anarchista i to mi starczy!

 

DObra koniec wywodow na temat kultury... Czekam na nastepny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności